ZLOMENÁ SRDCE

Emma GARCIA

v originále NEVER GOOGLE HEARTBREAK

vydal Baronet 2013

zlomena-srdceSoučasnost, USA

Anotace:

Dostat kopačky po třetí od stejného chlápka? Hrůza! Vivien se to ale přihodilo. Projde všemi třemi základními stádii smutku: odmítnutí, alkoholu i příšerného účesu, a začne hledat útěchu na Googlu. Když zjistí, kolik příběhů zklamaných lásek světová síť obsahuje, založí si vlastní stránku pro ty, kdo mají zlomená srdce. Sama se rozhodne bojovat a získat Roba zpátky. Jenže se jí věci poněkud vymknou z ruky a sklidí příšernou ostudu. Spolu se čtenáři si položí otázku: Jakou nejbláznivější věc byste udělali pro lásku? Vivien si nakonec uvědomí, že nejlepšího muže má přímo před nosem – jen ho celou dobu odmítala vidět. Nešťastná láska ještě nikdy nebyla tak zábavná!

Hodnocení: skoro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bohužel v tomhle případě je anotace lehce zavádějící. Vivien nedostala kopačky od Roba, ale její milovaný snoubenec si opět našel záminku, proč odvolat připravenou svatbu. Už po několikáté. Vivien s ním došla trpělivost a rozhodla se jejich vztahu vyhlásit pauzu. Netrpělivě čeká až za ní přileze Rob s prosíkem, ale ten si mezitím našel jinou. Krásnou, schopnou a elegantní. Úplný opak trdla Vivien.

Hlavní hrdinka skončí se

zlomeným srdcem a z normální (pokud někdy byla, ale spíš ne, když miluje takového blbce jako je Rob) ženské se stane totální, nesnesitelná, sobecká… Vivien žije v přesvědčení, že kvůli jejímu zlomenému srdíčku by si měl na prdel kecnout celý svět. Bohužel se nedokáže smířit s faktem, že její nejlepší kamarádka si vesele sexuje, její šéfová ji netoleruje pozdní příchody kvůli prořvané noci a neomluvené absence. Vivien nechce Roba, ale chce být Robovou manželkou, i když si tuhle pravdu neuvědomuje. Přitom jí uniká úplně jiný muž z jejího okolí – Max.

V průběhu děje Vivien založí webovku Zlomená srdce a některé kapitoly knihy začínají články nebo komentáři z téhle fiktivní internetové stránky. Jako romance jsou Zlomená srdce hodně hodně slabé čtení. Jako návod, jak se vyrovnat s pošlapaným srdcem, to není špatné. Hlavně se nechovejte jako Vivien. Nikdy. V žádném případě. Mohlo by to vést ke katastrofě.

(Zdroj anotace vč. obrázku Baronet)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 5,00 (1 x)

Loading...

KOUPIT E-KNIHU

O autorovi: Kometa (111 článků)

Jsem jedna z pozdějších přírůstků na RČK. Čtu velmi pestrý žánrový mix, ale tady se věnuji recenzím na romance ze současnosti, městskou fantasy a paranormální romance. Občas přihodím i erotiku nebo historickou romanci.


Článek napsala Kometa dne 27.3.2014 v 21:18 a je zařazený do rubriky GARCIA Emma *Amerika *Romance ze současnosti. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. Můžete článek také sami OKOMENTOVAT, nebo využít trackback z vlastních stánek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*