NABÍJEČ

Alice CLAYTONová

v originále WALLBANGER

vydala Mladá fronta, 2014

nabijec-claytonAnotace:

První noc ve fantastickém novém bytě v San Francisku Caroline začíná tušit, že za chvíli bude znát – ehm – milostný život svého tajemného souseda lépe než vlastní… boty. Díky stěnám tenkým jako papír a Nabíječovým atletickým výkonům slyší nejen jeho postel, narážející s železnou pravidelností do zdi ložnice, ale i bouřlivé ohlasy snad celého zástupu žen, které si do ní vodí. A zatímco je Caroline v tomto směru momentálně „na suchu“, uvědomí si, že jí ve spánku brání nejenom bušení do zdi, ale i její divoké představy. Když jedna ohlušující noc střídá druhou, netrvá dlouho, Caroline rupnou nervy a oděná jen do své sexuální frustrace a růžové noční košilky se „proklínanému“ Nabíječi konečně postaví tváří v tvář. Není divu, že jejich noční potyčka v nastalém napětí zažehne jiskru…

Žhavé scény střídají bláznivé a Alice Claytonová v nich svým čtenářkám podává kromě lahodných moučníků i výtečný příběh lásky na první pohled.

Hodnocení: skoro  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Podle poněkud expresivního názvu byste asi v knize čekali hodně nevázaného sexu a pomálu romantiky. Pokud ano, zklamu vás. Kniha je totiž překvapivě velmi romantická. Pokud se ovšem bojíte, že budete ošizeni o žhavé scény, tak nemáte čeho. Ani na tomhle poli autorka nešetřila. Naopak jsou popsané s nevšední fantazií.

Příběh sám je klasický. Asi ve stylu „Co se škádlívá, to se rádo mívá“. Je do toho zapletené navíc ještě ztracené Óčko, o kterém si nejsem jistá, jestli mě místy neštvalo víc než vnitřní bohyně v Padesáti odstínech. Ano, jeho ztráta je jistě bolestná, ale aby se kolem toho točil celý svět hrdinky, to si nezasloužilo.

Trochu jsem přemýšlela nad tím, že kniha se inzeruje jako vítěz 2. ceny v soutěži Goodreads Awards 2013, v kategorii nejvtipnější kniha roku. Ale myslím si, že spousta humoru se ztratila v překladu. A ani to nemusí být chyba překladatele. Něco prostě přeložit nejde. Takže já bych knihu jako nejvitpnější neoznačila, ale i tak zbylo v knize legrace dost 🙂

Můžete se tedy těšit na příběh lásky s velkým L (i s velkým S). Za protivné Óčko a Simona tak dokonalého, že působil mimozemsky, strhávám kousíček z plného počtu, ale knihu k přečtení doporučuji. A nezapomeňte, že to není jediná knížka, která autorce u nás vyšla 😉

zdroj obrázku a anotace: Mladá fronta

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,47 (34 x)
Loading...

 

 

8 komentářů u „NABÍJEČ

 1. Pro mne to byl docela propadák, čekala jsem rozhodně víc, neustálé řešení óčka bylo otravné. Za mne tak 2-3 hvězdičky.

 2. Zábavné oddechové čtení, v zásadě velmi romantické s nějakými těmi žhavějšími scénami. I když jsem si odnesla dojem, že se tam hlavně na sex myslí a o sexu mluví :-). Ôčko mi taky lezlo neskutečně na nervy, za to hvězdičku dolů, ale jinak vřele doporučuji k přečtení.

 3. Orgasmus… Dokud jsem to nezačala číst, tak jsem na to taky nemohla přijít:-D

 4. Tahle kniha mě naprosto dostala. Koupila jsem si jí, přečetla jedním dechem a rozhodně se k ní někdy vrátím. Byla ohromě zábavná. Například při scéně, kdy se koukají na horor s háčkovaným přehozem přes hlavu, jsem si smíchy málem cvrnkla :D…..a je i nečekaně romantická, jak už podotkla Renka, a to celkem moc. Takže prostě super kniha se super hlavní hrdinkou 🙂

 5. Na Nabíječe se sice teprve chystám, ale už mám přečtenou jinou autorčinu knížku – Kdopak je ta zrzka? Taky to není žádná šílená erotika, ale hodně hodně moc vášnivá romance, která je občas i docela vtipná.

 6. Přiznám se, že jsem čekala trochu víc, ale knížka byla chvílemi vtipná, příběh příjemně odsýpal.
  Souhlas s Renčou – ztracený Óčko mě taky pěkně štvalo a když se do „debaty“ přidaly i další části těla, tak mě to trochu otrávilo.
  Ale naopak mě dostal závěr knihy – Clivův pohled na věc (a jeho protichrápající opatření:-) )
  Za sebe dávám knížce čtyři hvězdy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..