Susan SIZEMORE

susan-sizemore-2017Susan Sizemore se narodila v roce 1951 v USA. Její život a zájmy jsou velice různorodé – od vyšívání, přes vaření až po práci v obranném průmyslu. Žije sama jen se svým čtyřnohým miláčkem, ve volném čase se věnuje zejména turistice a taichi. Často a ráda cestuje, miluje historii, hlasitou hudbu, filmy a dobrou kávu.

Psaní se věnuje téměř neustále a doufá, že čtenáři si její příběhy oblíbí a užijí si je stejně jako ona. Susan se nevěnuje pouze oboru historických romancí, ale píše rovněž romance ze současnosti, upíří příběhy nebo scifi. Záběr má poměrně široký, o čemž svědčí i počet vydaných knih – kolem 30.

U nás se však překladu dočkala jen jedna její kniha, což si myslím, že je docela škoda… Tak třeba se to v budoucnu zlepší. 😉

Česky vyšlo:

Pán podzimu

(zdroj bia – http://www.fantasticfiction.co.uk/s/susan-sizemore/,
zdroj obrázku https://www.amazon.com/Susan-Sizemore/e/B001IODNXI)

O autorovi: arlene (340 článků)

Po Renče a Jahu jsem i já rozšířila přispěvatelský tým RČK a zpočátku recenzovala zejména historické romance z Anglie, Ameriky či Austrálie 19. století. Po nějakém čase jsem zabrousila i do četby romancí, kde se cestovalo v čase a do četby "upířin". Ale klasická romantika z 19. století je stejně má nejoblíbenější.


Článek napsala arlene dne 16.11.2008 v 0:50 a je zařazený do rubriky SIZEMORE Susan *AUTORKY(ři) knížek. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*