Jennifer PROBST

jennifer-probstJennifer Probst je americká autorka píšící žhavé romance ze současnosti. Už ve dvanácti letech napsala svůj první příběh, pak jej svázala do desek a přečetla svým spolužákům. Psaní se od té doby věnuje, pouze si dala krátkou pauzu – když se vdávala, otěhotněla, s manželem kupovali dům, znovu otěhotněla, usilovala o magisterský titul z anglické literatury a když si vzala dva psy z útulku.

V současné době Jennifer žije s manželem a dvěma syny v Hudson Valley v severní části New Yorku. Procestovala již celou řadu míst, ale vždy ji to táhne zpět do hor. Jennifer se věnovala vícero profesím, mezi jinými pracovala jako cestovní nebo pojišťovací agentka, či učitelka jógy. Jejím snem bylo stát se pilotkou, tanečnicí, archeoložkou nebo majitelkou vinice. Díky svému psaní se jí tak trochu daří sny plnit, byť jen prostřednictvím svých knižních hrdinů. 😉

Spolu se svou malou neteří napsala také první knížku pro děti pod názvem „Buffy and the Carrot“.

Jinak k tvorbě pro dospělé lze dodat, že její knihy jsou romantické, sexy a velice úspěšné – The Marriage Bargain (Manželská smlouva) se stala v roce 2012 šestou nejprodávanější knihou na Amazonu.

Autorčiny webovky můžete navštívit zde.

U nás vychází:

Série Manželství s miliardářem:

Manželská smlouva
Manželská past
Manželský omyl
Manželská zkouška

Série Hledání…:

Hledání vytouženého dne
Hledání dokonalé lásky
Hledání podmanivé krásy
Hledání příslibu věčnosti

(zdroj bia volně:
http://www.ffadultsonly.com/p/jennifer-probst/
http://www.amazon.com/Jennifer-Probst/e/B004V56P04
https://www.goodreads.com/author/show/2965489.Jennifer_Probst
zdroj obrázku: http://www.jenniferprobst.com/ )

1 komentář u „Jennifer PROBST

  1. Pro příznivkyně žánru pohlazení. Všechny díly se pěkně čtou, s jednotlivými hrdiny se setkáváme průběžně, takže můžeme sledovat, jak se jejich vztahy dále vyvíjí. Celou sérii jsem dala v průběhu jednoho týdne, takže ….dobré.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..