KRÁSNÍ MRTVÍ – PHOENIX

Eden MAGUIRE

v originále BEATIFUL DEAD – PHOENIX

vydalo Nakladatelství FRAGMENT 2012

krasni_mrtvi_phoenixNejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím.

Darina již pomohla objasnit tajemství smrti Jonase, Arizony a Summer. Nyní ji čeká to nejtěžší… Odhalit okolnosti záhadné smrti Phoenixe.

Krásný mrtvý Phoenix, Darinin kluk, její největší láska. Už je to skoro rok, co zemřel, a oficiální verze vypovídá o rvačce na benzínce, při které byl ubodán. Kdo je zodpovědný za jeho smrt? Darina ví, že to musí zjistit, a že pak Phoenixe ztratí navždy… Opouštějí ji síly, nenachází u nikoho pomoc. Dokonce samotný Phoenix jako by pravdu znát nechtěl. Neviditelná křídla tlučou a Krásní mrtví nenaleznou klid, dokud pravda nevyjde najevo. Čas běží…

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a 3/4

Poslední díl série se hlavní hrdinky Dariny dotýká ze všech nejniterněji. Stojí před složitým rozhodnutím – pokud Phoenixovi pomůže, ztratí ho navždy. Pokud by se k němu však obrátila zády (což ze začátku tak vypadá), odsoudila by svého miláčka k věčnému zatracení. Takže co si asi Darina vybere, že.

Tentokrát je to zase o něco složitější úkol, než Darina řešila v předchozích dílech. Zdánlivě by stačilo vrátit se do minulosti a zjistit, čí nůž Phoenixe bodl, jenže to Krásným mrtvým nestačí, a tak se hlavní hrdinka pouští do boje s drogovou mafií. Opět dojde na nějaké to násilí, ale Phoenix svou holku samozřejmě vždycky zachrání.

Kromě Phoenixovy smrti Darina také pátrá po osudech pozůstalých svrchovaného pána Huntera. Zjistí přitom celkem zajímavé informace a pomůže tak Hunterovi dojít po sto letech klidu.

Za mě opět 3,75 hvězdičky. Hodnotím čtvrtý díl

jako dobré završení celé série o krásných zombiích.

Obrázek vč. anotace Nakladatelství FRAGMENT, kterému tímto děkuji za recenzní výtisk.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno

Loading... Dále v sérii:« předchozí část série ...
O autorovi: Sirael (161 článků)

Knihy pro mne znamenají relax, ale také poznání. Na RČK se snažím "pravidelně" zveřejňovat román na pokračování, jinak je zde mou doménou žánr Young Adults.


Článek napsala Sirael dne 5.4.2014 v 16:29 a je zařazený do rubriky MAGUIRE Eden *Upíři a další havěť *Romance ze současnosti. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. Můžete článek také sami OKOMENTOVAT, nebo využít trackback z vlastních stánek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*