CHLAD

2. část série Bez dechu - M. Banks

Maya BANKS

v originále FEVER

vydal Baronet 2013

chladSoučasnost, USA

Anotace:

Jace s Ashem se vždy o vše dělili – i o ženy. Když se seznámí s Bethany, Jace začíná cítit něco, co nikdy předtím nepoznal: žárlivost a silnou touhu, která ho naprosto ovládá – a vzrušuje více, než je schopen zvládnout.
O Bethany se dělit nechce – s nikým. Je odhodlaný být jediným mužem jejího života, což ohrožuje jeho dlouholeté přátelství s Ashem. Bethany bude jen a pouze jeho. I kdyby se měl obrátit zády ke svému nejlepšímu příteli.

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jace, bratr Mii, má do svatého dost daleko. Vlastně má dost podobné choutky jako Gabe a k tomu pár dalších. S oblibou se dělí o jednu ženu se svým kamarádem Ashem. Na večírku Jace zaujme Bethany, výpomoc cateringové, ale neosloví ji. Jeho zájem neujde Ashovi, které Bethany pozve do svojí a Jaceovi postele. Bethany občas přespává v azylovém domě, ale jinak je to bezdomovkyně. Výjimečně se jí podaří sehnat na pár hodin brigádu, aby si mohla přivydělat. Nabídka od Ashe pro ni představuje možnost, jak se ohřát, najíst se a zapomenout na své starosti, i když Jace ji přitahuje.

Jace byl zvyklý se starat o mladší sestru a život mu náhodou do cesty přivede jinou ženu, o kterou by mohl pečovat, kterou by mohl rozmazlovat, a které by navíc mohl dát i na zadek a

zaskotačit si s ní pod peřinou. Bethany má jediného blízkého člověka, kterým je její nevlastní bratr Jack. Sice se dostal do totálních sraček, ale přece jen jí v životě dost pomohl, aby se tím dalo ospravedlnit, že je vůči jeho chybám slepá.

Chlad není v žádném případě erotičtější verze Pretty Woman, ale spíš Popelka po 22. hodině. Bohatý a krásný princ to má rád tvrději a s hračkami. Na rozdíl od Mii, v prvním díle, Bethany nějaký ten dohled potřebuje, protože je chvílemi přespříliš naivní a jednoduchá. I tentokrát napsala Maya Banks čtivý erotický příběh, ale Chad přeci jen víc působí jako pohádka na dobrou noc pro dospělé. Jace je skoro dokonalý až na občasné záchvaty žárlivosti, ale Bethany není zrovna nejúžasnější hrdinka na to, aby se s ní čtenářka ztotožnila. Sympatické na mužských charakterech téhle série je, že pánové své chutě nesvádějí na špatné dětství, neschopného psychologa nebo tragickou životní zkušenost. Jejich choutky působí jako něco naprosto přirozeného, za co se nemusí stydět a rozhodně jim to nepomáhá řešit osobní mindrák.

Erotické scény samozřejmě nemůžou chybět, ale hrdinové kupodivu stíhají dělat i spoustu dalších věcí a kolem jejich harašení se netočí celý svět. V horizontální oblasti se dokážou odvázat, ale rozhodně se nepouštěj do hlubokých vod a šílených experimentů.

Baronetu se i tentokrát obálka neskutečně povedla.

(Zdroj anotace vč. obrázku Baronet)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,22 (27 x)

Loading...

Dále v sérii:« předchozí část série ... další část série »

O autorovi: Kometa (111 článků)

Jsem jedna z pozdějších přírůstků na RČK. Čtu velmi pestrý žánrový mix, ale tady se věnuji recenzím na romance ze současnosti, městskou fantasy a paranormální romance. Občas přihodím i erotiku nebo historickou romanci.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala Kometa dne 15.5.2014 v 21:30 a je zařazený do rubriky BANKS Maya *Amerika *Romance ze současnosti *Romány opravdu s hvězdičkou. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. Můžete článek také sami OKOMENTOVAT, nebo využít trackback z vlastních stánek.

Komentáře k článku “CHLAD”

  1. lussy podotýká:

    poslední díl je o ashovi a je taky super 🙂

  2. klarisek podotýká:

    Výborná knížka, pokud máte rádi trošku erotičtější čtení, tak se od ní neodtrhnete. po přečtení první knížky pád, jsem druhou dlouho nemohla sehnat a pak ji přečetla přes noc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*