ROZDĚLENI ČASEM – V PASTI

Julie CROSS

v originále VORTEX

vydalo Nakladatelství FRAGMENT 2014

cross-rozdeleni-casem-2Jackson Meyer dokáže cestovat časem. Změnil tak minulost a zachránil život své životní lásce Holly. Stal se agentem tajné divize CIA nazvané Bouře. Jackson a jeho kolegové se dostanou pod palbu nepřátelské divize CIA Oko. Jackson zjišťuje, že svět kolem něho se změnil. Někdo ví o jeho vztahu s Holly vymazaném z minulosti a hodlá toho maximálně využít. Jejich životy se opět ocitají v nebezpečí…

Hodnocení:  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a kousek

Skáču-skáčeš-skáčeme podruhé. Cestování v čase je i v tomto dílu hlavním námětem. Ne že by mi to po přečtení bylo jasnější, právě naopak. Paralelní světy A a B se tu míchají víc, než je zdrávo. Přesto se mi to líbilo, a hodně.

Oproti prvnímu dílu, kde se Jackson snaží zachránit svou lásku Holly, se atmosféra dvojky zásadně mění. Jackson je teď tajným agentem a má relativní přístup k informacím. Ne zase ke všem, až tak jednoduché to mít nemůže, ale přesto se dozvíme dost na to, aby to vydalo na kvalitní zápletku. Kromě oddělení Bouře a Nepřátel času se do hry dostává také Oko, odnož CIA. Můžete dvakrát hádat, kdo pro ně pracuje, ale stejně to ani na potřetí neuhodnete.

Je mi Jacksona docela líto. Kromě jeho zvláštního vztahu s Holly musí řešit také osud svého otce a dalších lidí. Na každý pád je to sympatický hrdina, kterého jsem si oblíbila. Nová verze Holly také není špatná, je dobře, že z ní autorka neudělala jen oběť cestování v čase. Záhadou je pro mě stále agent Meyer starší a také velitel Marshall.

No, už se moc těším na třetí díl, kde, jak doufám, autorka objasní všechny záhady. Za mne tentokrát čtyři hvězdy a kousek. S klidným svědomím mohu doporučit.

Anotace vč. obrázku Nakladatelství FRAGMENT, kterému děkuji za recenzní výtisk.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 1,00 (1 x)

Loading... Dále v sérii:« předchozí část série ...
O autorovi: Sirael (161 článků)

Knihy pro mne znamenají relax, ale také poznání. Na RČK se snažím "pravidelně" zveřejňovat román na pokračování, jinak je zde mou doménou žánr Young Adults.


Článek napsala Sirael dne 3.6.2014 v 10:34 a je zařazený do rubriky CROSS Julie *Amerika *Pohádkové a fantasy *Romance ze současnosti. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. Můžete článek také sami OKOMENTOVAT, nebo využít trackback z vlastních stánek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*