TEMNÁ AKADEMIE 4: ZTRACENÍ

Gabriella POOLE

v originále DARKE ACADEMY – LOST SPIRITS

vydalo Nakladatelství FRAGMENT 2014

poole-temna-akademie-4Darkova akademie se stěhuje na nové místo, k nádhernému tyrkysovému moři do Keni. Cassie se trápí ztrátou milovaného Ranjita. Ten je na útěku a Cassie je rozhodnutá udělat vše pro to, aby ho našla. Vrací se však zlá Kateřina a její matka – obě silnější než kdy dříve. Cassie ví, že její láska k Ranjitovi je její největší slabostí. Musí učinit zásadní rozhodnutí…

Hodnocení:  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poslední díl Temné akademie (jedná se o tetralogii) potvrzuje nastavenou laťku. Opět to není nic, co by vám po dočtení zůstalo v hlavě, ale zároveň nemůžu úplně říct, že by mě čtení nebavilo.

K ději se moc vyjadřovat nebudu, protože schéma je hodně jednoduché: Cassie touží po Ranjitovi, který se toulá světem, a Kateřina se svou matkou plánují ovládnout svět. Prozradím pouze, že se dočkáme i nějakých zmrtvýchvstání i dojemných umíracích scén.

Hlavní hrdinka Cassie vystřídá během cca 270 stran řadu poloh – soucitná kamarádka, tesknící přítelkyně, zlodějka relikvií, nebezpečná bojovnice atd. Popravdě mi to ani nevadilo, jen toho boje bylo na konci nějak moc. Ovšem co se týče úplného konce, ten je naopak poklidný a celkem předvídatelný. 

Takže je to zase za tři, na deku k vodě nebo do vlaku dobré. A protože v nejlepším se má přestat, celkem závěr této série kvituji.

Anotace vč. obrázku Nakladatelství FRAGMENT, kterému děkuji za recenzní výtisk.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 3,67 (3 x)

Loading... Dále v sérii:« předchozí část série ...
O autorovi: Sirael (161 článků)

Knihy pro mne znamenají relax, ale také poznání. Na RČK se snažím "pravidelně" zveřejňovat román na pokračování, jinak je zde mou doménou žánr Young Adults.


Článek napsala Sirael dne 4.6.2014 v 16:56 a je zařazený do rubriky POOLE Gabriella *Upíři a další havěť. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. Můžete článek také sami OKOMENTOVAT, nebo využít trackback z vlastních stánek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*