HŘÍCHY DAREBÁKA

Anna RANDOL

V originále SINS OF RUTHLESS ROGUE

vydalo Baronet 2014

hrichy-darebaka-randolAnotace:

Když Olivia Swiftová před deseti lety zradila Claytona Campbella, myslela si, že už ho nikdy neuvidí. Teď jsou však nuceni spolupracovat, rozluštit tajemnou šifru a odhalit záhadné výboje dávno zapomenuté sítě ruských špionů. Olivia Claytona bezesporu přitahuje, ale může jí v nebezpečí svěřit svůj život?

V novém napínavém románu Anny Randol se opět snoubí vášnivá milostná romance s dobrodružstvím a nechybí v něm ani humor.

Hodnocení:  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  a 3/4

Tahle kniha vychází právě dnes. První díl série už jsme pro vás přečetly. V recenzi jsme doufaly v lepší druhý díl. A ano, tenhle se povedl lépe.

Sice jsem u této autorky na stoprocentní uvěřitelnost rezignovala, a humor, který v knize prý „nechybí“, se omezuje v podstatě jen na hlášky hrdinů, zejména pak na Iana, který je ze špionské trojky nejkarpatštější, rozuměj: nejtajemnější.

Olivia je cílevědomá mladá dáma, a i když se octne v nesnázích, má daleko do rozmazlené skleníkové květinky, za kterou ji Clayton má. A dokáže nacházet spojence na místech, kde byste to vážně nečekali.

Clayton se zase na cestě k šibenici, která na poslední  chvíli vzala směr špionážní vody, dostal naprosto nevinně. Olivii už nechce v životě vidět, ale nedopustí, aby se opakoval zločin, za který byl odsouzen. Když se pak jejich osudy znovu propletou, zjistí o sobě věci, o kterých netušil, že jich je schopen.

Ze začátku jsem vrtěla hlavou říkala si, že to, co Olivia provedla, je neodpustitelné, a příliš neočekávala, že by se A.R. mohlo povést nějak důstojně mezi nimi vztah opravit, ale vážně jsem byla překvapená, jak dobře se s tím popasovala.

Takže se hodně oprostěte od reality a pusťte se na odvážnou cestu do Ruska, ochutnejte ruské bliny i zimu, a vraťte se zase šťastně zpět.

Já osobně jsem ale stejně nejzvědavější na Ianův příběh. Tajemný Ian, který všechno ví, všechno zná… Navíc ještě stále nejsme ani o krok blíže k odhalení tajemného zloducha, který Olivii v dnešní příběhu zařídil dobrodružnou cestu do Moskvy…

(zdroj anotace a obrázku: Baronet)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,50 (2 x)
Loading... Dále v sérii:« předchozí část série ...

KOUPIT KNIHU

Článek napsala admin (Renka) dne 4.6.2014 v 20:51 a je zařazený do rubriky RANDOL Anna *Regentská Anglie. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. Můžete článek také sami OKOMENTOVAT, nebo využít trackback z vlastních stánek.

Komentář k článku “HŘÍCHY DAREBÁKA”

  1. elgyn podotýká:

    Moc se mi líbila 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*