Alice CLAYTON

alice-claytonAlice Clayton je americká autorka vtipných romanticko-vášnivých příběhů ze současnosti. Žije v St. Louis a jak na sebe a svých webovkách prozradila, tak ráda zahradničí – ale nemá ráda plení, ráda peče – ale nerada pak po pečení uklízí, zoufale se snaží přesvědčit svého dlouholetého přítele, aby z ní udělal počestnou ženu a také ho prosí, aby jí koupil Bernského salašnického psa. 🙂 Kromě jiného také miluje nakládačky (okurky 🙂 ), Bloody Mary a osm hodin spánku.

Po letech práce v kosmetickém průmyslu, kdy se živila jako vizážistka, estetička a školitelka, vzala Alice do ruky pero (rozuměj laptop 🙂 ) a ve svých 33 letech začala novou kariéru – autorky. Ačkoli dříve nenapsala nic delšího než nákupní seznam, brzy zjistila, že psaní je pro ni kreativní počin, který jí v životě chyběl od té doby, co před deseti lety odešla z divadla.

Za své první dvě knihy ze série o Zrzce (The Redhead) byla v roce 2010 nominována v anketě „2010 goodreads choice awards“ v kategorii Goodreads Author.

Zajímavostí u série Wallbanger (v ČR vyšla první kniha pod názvem Nabíječ) je, že každá kniha nese název nějakého koktejlu – 1. Wallbanger, 2. díl Rusty Nailed, 3 díl Screwdrivered, 4 díl Mai Tai`d Up.

Víc o Alici, jejích knihách a zájmech si můžete přečíst na jejích webovkách.

U nás vyšlo:

Série Zrzka (The Redhead):

1) Kdopak je ta zrzka?
2) Zrzka se odhaluje 
3) Zrzka všem učaruje

Koktejlová série:

1) Nabíječ
2) Roštěnka
3) Hřebec
4) Samec
5) Poslední výkřik

(zdroj bia volně www.aliceclayton.com, zdroj obrázku www.amazon.com)

O autorovi: arlene (340 článků)

Po Renče a Jahu jsem i já rozšířila přispěvatelský tým RČK a zpočátku recenzovala zejména historické romance z Anglie, Ameriky či Austrálie 19. století. Po nějakém čase jsem zabrousila i do četby romancí, kde se cestovalo v čase a do četby "upířin". Ale klasická romantika z 19. století je stejně má nejoblíbenější.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala arlene dne 22.6.2014 v 0:15 a je zařazený do rubriky CLAYTON Alice *AUTORKY(ři) knížek. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. Můžete článek také sami OKOMENTOVAT, nebo využít trackback z vlastních stánek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*