MANŽELSKÝ OMYL

Jennifer PROBSTová

v originále THE MARRIAGE MISTAKE

vydal Ikar 2014

manzelsky-omylNěkteré věci se zřejmě nikdy nezmění. Například to, že Carina Conteová je v očích rodiny stále ještě malou holkou. Ačkoliv nedávno dokončila vysokou školu a nastoupila do nové společnosti svého staršího bratra Michaela. Shodou okolností se přesně v té době ujímá pozice ředitele společnosti Max Grey, Michaelův nejlepší kamarád a mimochodem také muž, do kterého byla Carina v dětství bláznivě zamilovaná. Max sice ví, že Carina je z mnoha důvodů „zakázané ovoce“, jenomže oba to k sobě přitahuje více, než by bylo v této situaci zdrávo. Když je po společně strávené noci přistihne Carinina matka, je jasné, že se podle staré italské tradice musejí vzít. Max je zoufalý, Carina rozzuřená, oba ale smýšlejí stejně – tohle se nemělo stát, tohle byl omyl…

Hodnocení :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Třetí kniha ze série a tentokrát mě děj nijak zvlášť nebavil – průměrný příběh, podprůměrná zápletka, hrdinové nijak zvlášť zajímaví, což však asi má vyvážit ukázka nezměrného bohatství a úspěchu rodiny. No, já osobně radši reálnější příběhy, kde hrdinky nedostávají mj. skleněné střevíčky s drahokamy… 😕

Carina se po studiích vrací do rodinné firmy, kterou vede její bratr Michael a co čert nechce, zaučovat ji má právě Max – její dávná láska z dětství, která však o ni žádný zájem nejeví…  

No Max zájem jeví, ale sám se sebou si zpočátku neví rady – Carinu by chtěl, ale ví, že nesmí a bojí se, že když si s ní něco začne, Michael ho vyrazí z firmy a on se nestane spolumajitelem. No zkrátka i Hamlet měl menší dilema. 😛

Jedna služební cesta do Las Vegas a náhodná návštěva Carininy matky dá vše do pohybu – přistiženi prakticky in flagranti jsou Max a Carina donuceni se vzít. No ale manželství rozhodně neznamená happy end, a tak ti dva spolu bojují, chvíli se nenávidí, pak se rozejdou, aby se nakonec sešli.

Jak už jsem uvedla na začátku – kniha je prostě průměr, na dovolenou dobrý, ale jinak vcelku jednoduchý, plochý příběh – dle mého zatím nejslabší ze série.

(zdroj anotace vč. obrázku www.bux.cz)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,63 (16 x)
Loading...

 

Dále v sérii:« předchozí část série ... další část série »
O autorovi: arlene (340 článků)

Po Renče a Jahu jsem i já rozšířila přispěvatelský tým RČK a zpočátku recenzovala zejména historické romance z Anglie, Ameriky či Austrálie 19. století. Po nějakém čase jsem zabrousila i do četby romancí, kde se cestovalo v čase a do četby "upířin". Ale klasická romantika z 19. století je stejně má nejoblíbenější.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala arlene dne 10.8.2014 v 16:43 a je zařazený do rubriky PROBST Jennifer *Romance ze současnosti. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. Můžete článek také sami OKOMENTOVAT, nebo využít trackback z vlastních stánek.

Komentáře k článku “MANŽELSKÝ OMYL”

  1. rafej podotýká:

    Tak po téhle recenzi už o knize asi ani nebudu uvažovat. Měla jsem problém dočíst už předchozí díl, a to vypadal mnohem slibněji. Už by ani další vydávat nemuseli.

  2. kiralyne podotýká:

    Musím se přiznat, že i já jsem byla z knihy lehce zklamaná. Ty předchozí jsem slupla na jeden zátah, ale tuhle jsem hned 2x odložila. Nějak jsem se do toho nemohla začíst a hrdinové mi lezli trochu na nervy. Doufám, že další příběh bude lepší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*