Sherrilyn KENYON

alias Kinley MacGregor

sherrilyn-kenyon-newAmerická autorka mj. urban fantasy, historických či paranormálních romancí, jejíž knihy jsou překládány do mnoha světových jazyků. Narodila se v roce 1965 ve státě Georgia, USA. V současné době žije s manželem, třemi syny a spoustou domácích mazlíčků blízko Nashville v Tennessee.

Na RČK tuto autorku dobře znáte pod jejím pseudonymem Kinley MacGregor, pod nímž publikuje historické romance. Odkaz na původní biografii zde.

A jelikož po mnoha letech i v ČR začaly vycházet další knihy ze série Dark Hunter, zde máte odkaz na přehled dosud vyšlých knih ve světě a tady je přehled knih v češtině:

Série Dark-Hunter:

Milenec snů (Julian Makedonský x Grace Alexanderová)
Noční rozkoše (Kyrián Thrácký x Amanda Devereauxová)
Objetí noci (Talon – Dráp x Sunshine Runningwolfová)

(zdroj bia volně http://en.wikipedia.org/wiki/Sherrilyn_Kenyon,
http://www.sherrilynkenyon.com, zdroj obrázku http://www.sherrilynkenyon.com)

O autorovi: arlene (340 článků)

Po Renče a Jahu jsem i já rozšířila přispěvatelský tým RČK a zpočátku recenzovala zejména historické romance z Anglie, Ameriky či Austrálie 19. století. Po nějakém čase jsem zabrousila i do četby romancí, kde se cestovalo v čase a do četby "upířin". Ale klasická romantika z 19. století je stejně má nejoblíbenější.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala arlene dne 14.8.2014 v 20:41 a je zařazený do rubriky KENYON Sherrilyn *AUTORKY(ři) knížek. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. Můžete článek také sami OKOMENTOVAT, nebo využít trackback z vlastních stánek.

Komentáře k článku “Sherrilyn KENYON”

  1. *mrgreen podotýká:

    Další oblíbenou sérií o této autorky je Liga. Tato série má okolo 10-ti knih a stojí za to si jí přečíst. Na uvedeném odkazu je pár dalších sérií a knih od této autorky
    http://sherrilyn-kenyon.blogsp.....-knih.html

  2. Lunaria podotýká:

    Díla této autorky jsou přeložena do češtiny už delší dobu, bohužel je nakladatelství málo vydává. Na této stránce lze najít jména knih a o kom jsou, a myslím, že se dají číst, popřípadě si knihy stáhnout nebo koupit v elektronické podobě.
    http://sherrilyn-kenyon.blogsp.....azeni.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*