VÁŠNIVÝ SVŮDNÍK

1. část série Wild Seasons - Ch. Lauren

Christina LAUREN

v originále SWEET FILTHY BOY

vydala Jota 2015

vasnivy-svudnikRománky na jednu noc by se měly prožít s někým vhodným – s někým, kdo je magicky svůdný, nebo naopak úplně politováníhodný. Rozhodně ale ne s někým, jako je on.

Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým božským, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit.

Když se ale za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, který opustila a který byl celý tak nějak šejdrem, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?

Hodnocení  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nová série o třech kamarádkách, co ve Vegas potkají tři fešáky. 🙂

Mia se svými kamarádkami Harlow a Lolou vyráží oslavit promoci do Las Vegas a taky vyrazit co nejdál od svého otce, který jí diktuje život. Holky to ve Vegas pořádně rozjedou a v baru Mie padne do oka velice pohledný kluk. Jak následně Mia v noci zjistí, onen krásný neznámý je hotelový soused, který je ve Vegas se svými dvěma kamarády.

Druhý den si Ansel v doprovodu kamarádů Miu vyhledá a společná divoká party začíná. Spousta zábavy, spousta alkoholu a ráno drsné vystřízlivění v podobě tří uzavřených manželství. Zatímco Harlow a Lola mají stejný názor – tenhle manželský úlet co nejdříve zrušit, Mia a Ansel váhají – vzájemná přitažlivost a Miin „opilecký“ dopis jim brání vše jen tak hodit za hlavu. Jenže Mia má v září nastoupit na bostonskou univerzitu, kterou jí vybral její otec a Ansel se musí vrátit ke své práci v Paříži. Přesto Mie nabídne, ať jede do Paříže s ním. Mia odmítá.

Ale po návratu z Vegas a jedné hádce s otcem se Mia rozhodne přeci jen využít nabídky Ansela – na prázdniny vypadnout, srovnat si myšlenky, co v životě dál, no a taky si po boku svého fešného manžela snad i trochu užít. 😉

Život Ansela a Mii v Paříži probíhá poměrně stereotypně (nikoli však nudně 😉 ) – on je věčně v práci, ona bloumá po městě a památkách, ovšem vášeň mezi nimi doutná a večery a noci jsou velice žhavé. Ale nic netrvá věčně a cosi z Anselovy minulosti zapřičiní, že pařížské dobrodružství pro Miu končí neplánovaně o něco dřív. Ale na druhou stranu ji tato zkušenost donutí dospět a utřídit si, co v životě opravdu chce…

Víc už neprozradím, ať si knihu hezky vychutnáte. 🙂 Příběh je opět napsaný příjemně (tentokrát děj prožíváme oproti Božské sérii pouze z pohledu Mii), byť pravděpodobnost, že by se něco takového mohlo odehrát i v reálu se dle mého blíží prakticky nule. Přesto jsem si hrdiny vcelku oblíbila a knížku si užila. A vám jí prostě doporučím jako milou, byť trochu ulítlou, oddychovku. 😉

(zdroj anotace vč. obrázku www.jota.cz)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,00 (9 x)
Loading...
O autorovi: arlene (340 článků)

Po Renče a Jahu jsem i já rozšířila přispěvatelský tým RČK a zpočátku recenzovala zejména historické romance z Anglie, Ameriky či Austrálie 19. století. Po nějakém čase jsem zabrousila i do četby romancí, kde se cestovalo v čase a do četby "upířin". Ale klasická romantika z 19. století je stejně má nejoblíbenější.


  • VÁŠNIVÝ SVŮDNÍK

KOUPIT KNIHU

Článek napsala arlene dne 14.2.2015 v 23:46 a je zařazený do rubriky LAUREN Christina *Romance ze současnosti *Romány opravdu s hvězdičkou. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. Můžete článek také sami OKOMENTOVAT, nebo využít trackback z vlastních stánek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*