CHCI JEN TEBE

Johanna LINDSEY

V originále  ALL I NEED IS YOU

vydalo Euromedia Group – Ikar 2009

lindsey-chci-jen-tebe-lindsey.jpgAnotace :

Texas 1892

Tvrdohlavá Casey Stratonová zdědila po matce krásné oči a po otci zarputilost a neústupnost. Když jí otec odepře její nezadatelné právo vést ranč po dědečkovi, třebaže bravurně zvládá veškeré mužské činnosti, jako je jízda na koni, práce s lasem a střelba z pušky, prchne hrdá a odvážná dívka z domova. Hodlá všem dokázat, že umí víc než jen domácí práce určené ženám. Úspěšný obchodník Damian Rutledge III. přišel na Západ vykonat pomstu, a ačkoliv je odvážný, má skvělou fyzickou kondici a je odhodlán dosáhnout svého, bez občasné pomoci jednoho drobného mladíka by ten „floutek“ z Východu byl v drsné divočině dočista ztracený. Damian tuší, že v mladém lovci je víc, než se na první pohled zdá, a když zjistí, že jeho zachránce je ve skutečnosti oslnivá, smyslná, mladá dáma jménem Casey, uvědomí si, že je na cestě čekají vážné komplikace. Strmé horské stezky je vedou k cíli, ale také k nebezpečné, nezkrotné lásce.

Hodnocení  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:         a třičtvrtě

Uplynulo dvacet let od doby, kdy se Courtney Hartová seznámila s Chandosem Stratonem. Ale protože my tu jejich příběh (Horoucí srdce) ještě nemáme, musíme se spokojit s pokračováním o jejich dceři Casey.

Americký Západ je pořád divoký, i když už se blíží 20.století. A právě sem přijíždí Damian, nezkušený zelenáč z New Yorku, aby našel vraha svého otce. Jeho pouť je poněkud nejistá, vlastně jediné, čím si může být jistý je fakt, že ho vždycky někdo přepadne a okrade. A možná by dokonce v neznámé pustině zahynul hlady, kdyby nenarazil na mlčenlivého Kida, který se živí honěním zločinců. Tohle povolání je navíc přesně to, co bohatý Rutledge potřebuje. A tak dojde k dohodě, která se zdá výhodná pro obě strany.
No, že to s tou dohodou nedopadlo přesně tak, jak bylo myšleno, to je vám určitě jasné. Casey nikdy nepopírala, že je děvče, ovšem když ji někdo v mužském oděvu nepozná, nevymlouvá mu to. Ostatně je to holka do nepohody, a táta ji skvěle připravil na přežití v divočině. Jenže teď jí k práci přibyla péče o muže, který o životě v přírodě nemá páru, zato je nebezpečně přitažlivý. A zdá se, že spolu budou trávit spoustu času…

Na můj vkus trošku ošizený příběh, přestože zápletka dávala spoustu možností. Kniha o Caseyiných rodičích se mi líbila víc. Casey si vybrala nezvyklý způsob výdělku, a nevím nevím, nakolik věrohodné je, že se měřila i s dobrými pistolníky. Damian je zpočátku lehce arogantní, leč sympatický nešika, ale dříme v něm mnoho skrytého. A když zjistí, že jeho průvodci vousy hned tak nenarostou, začnou létat jiskry jak ze dvou křemínků. Bohužel, oba jsou tvrdé palice, a vyjádřit city jim moc nejde. Takže mlčí. Mlčí tak dlouho, až je málem pozdě.
Kniha je příjemným vyplněním volného odpoledne, ale hluboké zážitky od ní nečekejte. Nechybí však nic podstatného pro správnou romantiku, a o to jde. Takže cestička – jako vždy – nakonec vede ke šťastnému konci.

Zdroj obrázku  :  eshop Renčiny červené knihovny
Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,12 (34 x)
Loading...

1 komentář u „CHCI JEN TEBE

  1. Tuhle knížku jsem objevila v antikvariátu a ani jsem nevěděla, že jí ještě jedna předcházela. Mě se líbila, dala bych tak 4*, ale je pravda, že si s tím J.L. mohla trošičku víc pohrát…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..