ZRZKA SE ODHALUJE

Alice CLAYTON

v originále THE REDHEAD REVEALED

vydala Mladá fronta 2014

zrzka-se-odhalujeSoučasnost

Anotace: 

Zrzce Grace jde všechno jako po másle. Zkouší svou vysněnou roli v muzikálu na Broadwayi a telefon jí zaplavují „žhavé“ textovky a fotky od jejího miláčka Jacka Hamiltona, kluka, na kterého si brousí zuby snad každá ženská od západu po východ. Bože, vždyť Jack je filmová hvězda a na vrchol dokáže neomylně dovést nejen Grace, ale i svou kariéru… Co na tom, že Grace žije v New Yorku a Jack v Kalifornii? Jenže idyla netrvá dlouho. Vztah na dálku je pěkná dřina, stejně jako nutnost udržet ho před neodbytnými novináři pod pokličkou. Společných víkendů, byť sebevášnivějších, je žalostně málo a Jackovy fanynky? Tak ty jsou jako utržené ze řetězu — nedají mu chvilku pokoj. Kromě toho si na Grace už dlouho dělá zálusk její dávná láska Michael, jenž jí kdysi zlomil srdce a teď ji chce získat zpátky. A když se začne proslýchat, že Jackovy city k nádherné, nohaté bývalce dosud nevyhasly, Grace zapochybuje. Dokáže jejich vzájemné pouto vyvážit nevýhody vztahu na dálku, nebo dá Grace přednost klidu a jistotě, kterou jí nabízí Michael?

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zrzka se odhaluje je volné pokračování příběhu Alice Claytonové o Grace a Jackovi.

Grace Sheridanová je nadšená svým životem. Pobývá v New Yorku, kde nacvičuje báječné divadelní představení. Po telefonu si píše se svým miláčkem, vycházející hollywoodskou hvězdou, Jackem Hamiltonem. Vztahy na dálku jsou náročné. Zvlášť ty tajné. Po Jackově osobním životě pasou senzacechtivý novináři a v Kalifornii ho obletují chtivé fanynky. Grace zatím denně spolupracuje se svou první velkou láskou Michaelem.  

Zrzka a její Briťák představují pěkně nesourodý páreček s úžasnou chemií. Grace už překročila třicítku a Jack ji zatím nemá v dohledu, ale pohledný britský herec rozhodně získal víc zdravého rozumu než ona. Grace se občas zmítá v depresích, které by se hodily pro Čachtickou paní, jak být stále krásná, mladá, štíhlá…  Mladé panny naštěstí zabíjet nezačala, ale svůj vztah k Jackovi totálně pohnojila. Možná nenávratně. 

Vztah Grace a jejího Briťáka vypadá jako na houpačce. Jednou nahoře a jindy dole, ale největší vlny dělá Grace. Snadno vyvolává rozporuplné reakce. Jednou je úžasná a sympatická a posléze se chová jako spratek na zabití. Naštěstí Jack nepřestává být sladkej, sexy, úžasnej a skvělej. 

Alice Clayton zvládá kombinovat správné napětí, erotiku i humor. Její hrdinové působí přirozeně a dokáží čtenáře zaujmout. Vyhýbá se příliš akčnímu ději, ale její příběh nenudí a dějové zvraty rozhodně nejsou předvídatelné, když pomineme, že Zrzka se odhaluje je plnokrevná romance a jako taková musí splňovat jistá žánrová očekávání.  

Zrzka se odhaluje není poslední díl série, i když konec nemá druhá kniha vyloženě otevřený. Nezbývá než se zamyslet, copak asi čeká potrhlou zrzku Grace a Jacka, s roztomilým britským přízvukem, příště? 

(Zdroj anotace vč. obrázku Mladá fronta)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,00 (6 x)

Loading...

[su_button url=“http://www.palmknihy.cz/zrzka-se-odhaluje-1.html??aff_pk=cekn2012″ target=“self“ background=“#2D89EF“ color=“#FFFFFF“ size=“3″ wide=“no“ center=“no“ radius=“auto“ icon_color=“#FFFFFF“ text_shadow=“none“]KOUPIT E-KNIHU[/su_button]

1 komentář u „ZRZKA SE ODHALUJE

  1. První díl super. V druhém díle mě přišla Grace na to že by potřebovala proplesk nevím jak moc jí měl ještě Jack dokazovat jak ji miluje a hlavně v hereckém světě řešit věkový rozdíl :-D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..