HOROUCÍ SRDCE

Johanna LINDSEY

V originále A HEART SO WILD

vydalo Euromedia Group – Ikar + Knižní klub

lindsey-horouci-srdce-002.jpgAnotace :

Texas, 1865

Utichly poslední výstřely americké občanské války a doktor Edward Harte se vydává se svou rodinou za novým životem do státu Texas, který se teprve nedávno stal součástí Unie.Během svého putování se ocitnou na hranici rozsáhlého indiánského území, kde spory mezi původními obyvateli amerického kontinentu jsou na denním pořádku.210-060 pdf V jednom z mnoha konfliktů je bohužel rozprášena i Harteova rodina, zdá se, že přežila jen mladičká Courtney se svou macechou. Teprve po letech, kdy Courtney dospěje v krásnou a žádoucí ženu, se dozvídá, že ve vzdáleném městě Waco žije muž, jenž by mohl být její otec.
Okamžitě se rozhodne ho vyhledat a najme si důvěryhodného průvodce. Cesta je pro Courtney nebezpečným dobrodružstvím i školou života. Setkává se s krutostí a násilím, ale poznává také věrnost a lásku. Dokáže však navzdory šokujícím odhalením dávných událostí navázat zpřetrhaná pouta a udržet si nový vztah?

Hodnocení   :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:        a půl

Tento příběh je začátkem osudů rodiny Stratonů, jehož pokračování jsem omylem uveřejnila jako první. (Chci jen tebe). Tudíž to napravuji dodatečně.

Když Courtney s otcem vyrazila do Texasu, byla to patnáctiletá boubelatá, vystrašená a zamlklá dívka. O čtyři roky později už sice nemá faldíky, ale sebevědomí zatím mnoho nezískala. A tak když najde v novinách fotku muže, který vypadá jako její otec, všichni jsou šokováni, že se rozhodne za ním vydat. To město, kde byla fotka pořízena, je totiž vzdáleno 400 mil. A protože cesta vede zcela mimo civilizaci, dokonce přes indiánské území, je Courtney jasné, že tohle sama nezvládne.
Netuší sice, kde vzít vhodného průvodce, zato ví, že místo kde žije chce co nejdřív opustit. A proto v okamžiku, kdy se ve městě objeví cizinec se zvláštním jménem Chandos, popadne šanci a nabídne mu peníze za ochranu a doprovod. Neprojde to hned, jednoho rána však Courtney nasedá na koně a vydává se na cestu s mužem, o kterém neví nic, který ji trošku děsí a přesto má pocit, že mu může důvěřovat. Jenom netuší, co všechno za své peníze dostane…
Moc pěkný příběh – čtivý, oddechový, napínavý a vášnivý. Chandos se musí vyrovnat s démony z minulosti, a Courtney postupně zjišťuje, že přece jen za něco stojí a umí se druhým postavit.70-243 exam A že ty dva cestou čeká spousta trablů, to je jasné. Zato je na konci čeká poznání, že jeden bez druhého to nějak není ono, že ne vše je tak, jak vypadá a lidské vztahy jsou hodně o kompromisu. Takže vzhůru mezi pistolníky a indiány a příjemné počtení.

Zdroj anotace i obrázku : Ikar
Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,64 (66 x)
Loading...

6 komentářů u „HOROUCÍ SRDCE

  1. Konečně hrdina, který nevymetá postele, ale je zdrženlivý a nemusí se na konci úplně změnit, naopak zůstane charakterově pevný. Tleskám za 5*.

  2. Taky nemusím podobné „cestovatelské“ romány, ale tohle byl opravdu povedený příběh. Sice mi hlavní hrdinka nebyla na 100% sympatická, jakože bych ji bránila do roztrhání těla, ale nebyla to ani nějaká protivná můra, kterou bych vyloženě nesnášela… Prostě jsem z ní měla takový neutrální pocit. 4*

  3. Ode mě pět hvězd 🙂 kvalitní počteníčko 😀 velmi mě pobavila závěrečná rvačka Chandose a Taylora 😀

  4. to je moje nej knižka od Lindseyové..teďka jsem neodolala a zase si ji přečetla už po čtvrté..prostě bomba co dodat.. :o)

  5. tuto lindseyovku som citala pred par dnami, je vyborna, aj ked velmi nemusim romany, kde spolu hrdina a hrdinka cestuju bok po boku az po par poslednych stran, ale tato ma chytila svojim dejom a pribehom. to co spravili tym indianom bolo jednoducho hrozne…
    davam za 5 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..