NESPOUTANÉ MYŠLENKY

Teresa MEDEIROS

v originále SOME LIKE IT WILD

vydalo Domino 2009

Medeiros: Nespoutané myšlenky Skotská Vysočina, 1814

Anotace:

Pamela Darbyová potřebuje sehnat muže. Měl by to být drsný statný horal, pyšnící se spíše urostlým tělem než bystrou myslí. Nechce ho však pro sebe, nýbrž pro vévodu z Warricku, který se zoufale snaží nalézt svého dávno ztraceného syna. A protože Pamela a její sestra se nacházejí ve velmi zoufalé finanční situaci, spatřují ve vévodově nabídce jedinečnou šanci, jak se konečně vymanit z nouze a začít vést lepší život. Obě sestry se vydají do Skotska, ale hned za hranicemi přepadne jejich kočár lupič a psanec Connor Kincaid. Dívky jsou zprvu zděšeny jeho neomaleností a domnělou krutostí, ale Pamela brzy začne odhalovat, že pod drsnou slupkou se skrývá i cit a něha. Mohl by pro ni Connor sehrát roli ztraceného vévodova syna? A mohl by v jejím životě sehrát i roli mnohem významnější? 

Hodnocení: skoro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kniha mě celou dobu velmi bavila. Hrdinové vyváděli neskutečné pitominy, takže se to četlo s úsměvěm na tváři. V hlavní roli nebojácná slečinka a neotesaný skotský loupežník. Nemůžu si pomoct, ale miluju drsné Skoty!

Pravda, nemám ráda takové ty tanečky kolem šibenice a jiných popravčích zařízení, takže mi to zabránilo dát plných pět hvězd, ale jinak to bylo fajn. I když náhoda je tu fákt hodně neuvěřitelná.

Jenom si říkám u kterého krále to vévoda prosil o milost, když v té době vládl princ regent a král Jiří samotný byl prohlášen za nepříčetného a neschopného vládnout, tudíž i posuzovat jakékoliv milosti.

Takže tuhle knížku rozhodně doporučím a nám nezbývá než se těšit na příběh Sofie a Crispina, jestli tedy nějaký bude…

(zdroj anotace a obrázku: www.dominoknihy.cz)
Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,46 (61 x)
Loading...

9 komentářů u „NESPOUTANÉ MYŠLENKY

 1. Příběh se mi velice dobře četl – určitě se mi líbil o malinko víc, než-li první díl…

  Docela mi chybí příběh Crispina a Sofie…

  Také bych zvolila nějakou tmavší obálku…

  Knížka si určitě zaslouží plný počet hvězdiček, protože zde nechyběla velká dávka romantiky…

 2. Já ji četla asi před rokem, docela fajn, že? 🙂 O trochu víc se mi od TM líbilo Do svítání tvá, tohle hodnotím jako lepší průměr. A za čtyři hvězdičky.

 3. Teresku Medeiros mám moc ráda – přečetla jsem od ní zatím 7 knížek a všechny do jedné se mi líbily. Výjimkou nebyla ani tahle – nechyběl vtip, velká láska i vééélké náhody, ale nevadily jelikož se do příběhu hodily.

 4. Mě se tato knížka líbila moc a moc. Jedna z velmi mála, kterou jsem koupila a vůbec těch peněz nelituju. Oba byli moc sympatičtí a milí, pravého padoucha jsem sice už nějakou dobu podezírala, ale stejně jednoznačně super knížka. Taky nemiluju jméno Pamela, ale tady mi jaksi nevadilo. Hodně jsem se nasmála, což mám na knížkách ráda. A ještě mi přišlo vtipné, že hlavní hrdina je Connor a pak se tam objeví Crispin jako bratranec. V knize Svatba od J. Garwood je taky hrdina Connor a má pobočníka Crispina, jestli se nepletu (a to snad ne, protože jsem ji četla tak asi milionkrát.) dávám 5 hvězd
  A ta náhoda mi nevadila, byla to hezká pointa.

 5. Moc pěkné, mnohem lepší než příběh Cantiony a Simona. Ten mě tolik nebavil a do čtení jsem se nutila. Moc se mi líbilo jak se k Pamele Connor vloupal oknem, prostě bandita jak má být;-) . Jen ještě jedno minus vůbec se mi nelíbilo jméno Pamela :o/…

 6. Tuhle knihu sem dostala od kamarádky k Vánocům. Musím říct, že se mi velmi líbila, ostatně jako všechny od Teresy Medeiros. Musím taky souhlasit s Peťulí, že bych moc chtěla pokračování Sofie a Crispina.

 7. Tak tato knížka mě mile překvapila, a musím říct že se mi líbila…. Akorát mě přišlo přitažený za vlasy že Skotsko je tak ,,malý“ že zrovna potkaly pravýho vévodu (i když o tom nevěděl)…
  No jinak opravdu doporučuji k přečtení a hrozně bych chtěla pokračování příběhu Sofie a Crispina

 8. Příjemná knížka, Connor byl sympaťák, Pamela vtipná, rázná a věděla, co chce. Příběh měl snad všechno, co správná romantika má mít, zkrátka líbilo se mi to. I mhouřím očko nad tou šibenicí. 🙂 A autorka umí „stvořit“ velice sympatické mužské hrdiny, Connor byl dle mého gusta. 😉 Dávám pět hvězd.
  A k obálce, já bych růžovou taky nezvolila, mně by k příběhu seděla tmavě modrá.
  V září 2010 má Tereska vydat novou knížku THE DEVIL WEARS PLAID, která má být o novém hrdinovi – Jamiem Sinclairovi, takže Sofie a Crispin asi nejsou zatím na pořadu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..