Čtenářky píší – vaše šance

Milé dámy,

opět jsme pro vás připravily něco zbrusu nového.

V poslední době se v komentářích na RČK objevil velmi zajímavý nápad na rubriku Čtenářky píší. Po dohodě s Renkou jsme společně ustanovily jednoduchý postup, jak nás na své výtvory žánru historické romance můžete upozornit.

 1. Umístěte své dílko na internet (můžete využít celou řadu blogů zdarma, doporučuji např. www.pise.cz či blog.lide.cz).
 2. Zašlete mi odkaz na svůj blog na email:  SiraelRCK@gmail.com . Upozorňuji, že dílka jiného žánru nebudu hodnotit.
 3. Po přečtení a zhodnocení vašeho výtvoru vám zašlu informační email o svém „verdiktu“, tedy zda se vaše dílo objeví na RČK v podobě krátké recenze a odkazu pro ostatní čtenářky. Samotný text díla zůstane ovšem pouze na vašem blogu. I tak je to dobrá reklama, co říkáte? 🙂

Takže pokud se vám doma v šuplíku hromadí romantické povídky či snad celé romány a zároveň se nebojíte konstruktivní kritiky, šup s tím na blog a následně ke mě na email.

Psaní zdar!

O autorovi: Sirael (161 článků)

Knihy pro mne znamenají relax, ale také poznání. Na RČK se snažím "pravidelně" zveřejňovat román na pokračování, jinak je zde mou doménou žánr Young Adults.


Článek napsala Sirael dne 22.11.2010 v 10:40 a je zařazený do rubriky Čtenářky píší. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “Čtenářky píší – vaše šance”

 1. katherine luka podotýká:

  Zdravím všechny přítelkyně (a přátele) romantických knih.
  Pokud vás bavila třeba Mary Rose od J. Garwood, nebo Svérázná nevěsta od Joan Johnston, pak mám pro vás nabídku:
  Recenzní výtisk svého nového romantického westernu s názvem Josie a kolt.
  Víc o něm a pár prvních kapitol si můžete přečíst tady:
  https://katherineluka.weebly.com/
  Je tam i kontakt na mě, pokud byste měli zájem tuhle e-knihu recenzovat.

 2. katherine luka podotýká:

  Srdečně zdravím, dámy. Jsem si jistá, že je mezi Vámi mnoho takových, které se vyznají v seriózní historii mnohem lépe než já, a tak Vám přednáším svou prosbu o pomoc:
  Jak se prosím v 19. stol. oslovoval mladší syn (potažmo po jeho smrti mladší bratr) anglického barona. Smí používat oslovení „sir“? Nebo je to pouhé „pan“?
  Za všechny Vaše rady budu moc vděčná.

 3. katja podotýká:

  Přátelé mám nabídku a prosbu – hledám pomocné čtenáře pro rozpracovanou historickou romanci z období po konci napoleonských válek. Neodehrává se na Londýnských plesech, ale na studeném a zabláceném severním konci Anglie, blízko Skotských hranic a legendárního městečka Gretna Green. Pokud byste měli zájem číst a podarovat mě pak objektivní kritikou piště mi na mail: katja.vesela(zavináč)seznam(tečka)cz
  Psaním se neživím (i když co si budeme vyprávět – ráda bych)a tahle vzájemná výpomoc by byla zdarma pro obě strany. Proto doufám, že snad má prosba adminky neurazí a nenaštve. Díky.

 4. Sirael podotýká:

  S nadějí v očích každé ráno otevírám svůj email a čekám záplavu dobrého, neotřelého čtení…ale zatím jsem žádné neobjevila, milé čtenářky 🙂 máte šanci to změnit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*