ROZENÝ SVŮDCE

Susan Elizabeth PHILLIPS

V originále NATURAL BORN CHARMER

Vydalo Euromedia Group, Ikar  2008

phillips-rozeny-svudceAnotace :

Potulná malířka Blue je na dně: nemá domov, rodinu, přátele a teď přišla i o poslední peníze. A právě ve chvíli nejvyšší nouze se objeví krásný princ ve stříbrném sporťáku – fotbalová superstar Dean Robillard.
Pohledný a úspěšný Dean má svých problémů dost. Dívka, kterou zrovna naložil do auta, není žádná oslnivá krasavice, ale když ji bude vydávat za svou snoubenku, zbaví se nežádoucí ženské pozornosti a třeba si konečně srovná život.
Jenže klid je to poslední, co Deana čeká. Jako egyptské rány mu do života vstupují lidé, na které chtěl navždy zapomenout: matka, jež mu drogovou závislostí zkazila dětství, a otec, stárnoucí rocker, který se o něj nikdy nezajímal. Když se k tomu všemu přidá nevlastní sestřička a jedna nevrlá stará dáma, je toho na neohroženého obránce už trochu moc.
Ale ještě je tu hubatá, svéhlavá a neodolatelná Blue… a s její pomocí k sobě snad přece jen všichni najdou cestu.

Hodnocení :    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dean jako slavný muž a navíc krasavec musí od sebe půvabné dívky přímo odhánět. Usmívá se na svět z krásného sporťáku, a taky ze spousty bilboardů a lepších časopisů. Právě si dává krátký oddech od sportu, když na silnici potkává to zvláštní stvoření.

Blue je napohled tvrďák, v duši křehká nádobka. Před krutým světem se brání svými mnohdy drzými a ironickými připomínkami. A právě její – někdy až černý  –  humor je to, co Deana na jinak nenápadné ženě přitahuje. Původně ji chtěl jen kousek svézt, tak jak je možné, že je i po několika dnech pořád v jeho blízkosti? A jak to, že na sebe i na něj přivolává stále nové katastrofy? Dean začíná tušit, že téhle potrhlé osůbky se hned tak nezbaví…

Při čtení tohoto příběhu – i když ze současnosti, se má dušička zatetelila. Kniha je totiž skvělá!
To hlavní z obsahu je naznačeno, a už jen dodávám, že nechybí nic, co si od romantiky můžete slibovat. Vtipná, ironická, dějově nápaditá, občas lehce smutná a hlavně hodně zamilovaná. I když se ta láska musí nejdřív pěkně dlouho pěstovat. Takže nemůžu, než dát plný počet hvězdiček.

Zdroj anotace a obrázku:   Ikar

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,60 (80 x)
Loading...
O autorovi: jahu (216 článků)


Článek napsala jahu dne 4.12.2010 v 18:33 a je zařazený do rubriky PHILLIPS Susan Elizabeth *Amerika *Romance ze současnosti. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “ROZENÝ SVŮDCE”

 1. Perlivav podotýká:

  Tak jsem tam taky napsala 🙂

 2. fidad podotýká:

  Adresy na Ikar : kadlecova.sarka@euromedia.cz
  fraisova.alexandra@euromedia.cz
  stanek.vojtech@euromedia.cz
  Ten pán z poslední adresy mi napsal, že není zájem a zrovna on je v romantice pro ženy.

 3. Petule podotýká:

  fidad: tak mi napiš adresu, ať vím kam psát. Já už jsem jim několikrát psala do buxu. A tam mi bylo pokaždé odpovězeno, že o knihy není zájem 🙂 Myslím, že bombardování je probudí 🙂

 4. fidad podotýká:

  Už jsem letos psala do Ikaru, a vzhledem k tomu, že měly uvedeno víc emailových adres, použila jsem je. Jeden pán mi odpověděl, že nemají v plánu nic vydávat, že musí dát možnost i jiným autorům. A pí. Kadlecová mi odpověděla, že to neví jistě, že to zkusí zjisti. Tak si myslím, že to bombardování dotazy je určitě na místě. Hned poprosím pár kamarádek.

 5. Petule podotýká:

  A nebudeme je bombardovat? Protože tak slouho jsme je otravovali s S. Kenyon, že vydávají všechny díly Nočních lovců 🙂

 6. LucieLu podotýká:

  Skvělá kniha. Po dlouhé době jsem opět narazila na poklad. A jako dalším, i mně je opravdu líto (spíš mě pěkně štve) že další knihy ze série Chicago Stars u nás již nevyjdou.

 7. kiralyne podotýká:

  Já je nechápu. Prý není zájem. Psala jsem tam, ale vůbec mi ani neodpověděli. Zrovna Kevina bych si taky chtěla přečíst. Tak nějak mi chlapec přirostl k srdci.

 8. Peťule podotýká:

  Kiralyne: ano Ethan má opravdu vedlejší příběh ve Splněném snu (je to takové volné pokračování Chci jen dítě). Ptala jsem se jestli mají v plánu něco vydat a bylo mi odpovězeno že o knihy není zájem. Jako nejsem si jistá co tím ,,myslela“ protože Phillips je jedna z mých nejoblíbenějších autorek a v knihovně je stále půjčená, na internetu nebo v různých bazarech nejsou její knihy k sehnání. navíc bych si chtěla přečíst knihu Kevina This heart is mine… 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*