DAR LÁSKY

Julie GARWOOD

V originále SAVING GRACE,

vydalo Oldag 1995 a pak ještě třikrát…

dar-lasky-garwood.jpgdar-lasky.jpgdar-lasky-garwood1.jpgAnotace (www.oldag.cz):

Rok 1206.

Mladičkou, půvabnou a ušlechtilou Johannu provdali, když jí bylo teprve šestnáct let. Po třech letech ovdověla. Anglický král Jan ji však chce provdat znovu, aby se zbavil nepohodlné svědkyně svých intrik. Její nevlastní bratr Nicholas jí nabídne možnost, jak se dostat ze strastiplné situace – lady Johanna si může vzít za muže Gabriela MacBaina, obávaného válečníka, který spravuje její statky ve Skotsku. Po roce života v drsném prostředí skotské Vysočiny si Johanna svou statečností a svou čistou duší získá nejen příslušníky MacBainova klanu, ale především náklonnost a lásku svého muže. Objevují spolu dar své lásky, něžného a vášnivého citu, který je chrání před královými nástrahami.

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vydáno už počtvrté. Hrdinky Garwoodové jsou zvláštní. Tak trochu naivní až hloupé, ale strašlivě laskavé. Takže nakonec se mu povede ji přesvědčit, že ji vlastně má rád :-))

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,62 (145 x)

Loading...
O autorovi: Renka (512 článků)

To já jsem před lety založila blog Renčina červená knihovna. Jsem administrátorka a zároveň autorka recenzí. Nejraději mám historické romance, nejlépe z regentské Anglie, ale nepohrdnu ani tvrdými skotskými válečníky na bujných ořích. Čtu ale téměř všechno.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala Renka dne 10.8.2006 v 11:54 a je zařazený do rubriky GARWOOD Julie *Skotsko, Wales a Irsko. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “DAR LÁSKY”

 1. Zuzka podotýká:

  Jde vážně o velice povedený příběh. Knížka mě, ani trochu nezklamala – Mám prostě ráda příběhy, které se odehrávají ve Skotsku…
  Docela bych i uvítala nějaké to pokračování – Určitě by ještě bylo o čem psát…
  Nejvíce se mi, asi líbila ta část, ve které se Johanně podařilo spojit oba dva klany v jeden – Ten nápad s plédy byl prostě super…
  Knížce dávám čtyři hvězdičky a určitě se k ní ještě někdy ráda vrátím…

 2. Snilek podotýká:

  Nádherná knížka která opět nezklamala. johana si prožila peklo s prvním manželem, Gabriel ( nádherné jméno ) ji to ovšem vynahradil. Vtipné dialogy mezi Johanou a knězem me rozesmivali. Za me mohu jen doporučit .

 3. katja podotýká:

  Tuhle knížku už jsem četla asi stokrát a nejspíš mě nikdy neomrzí. Moje top od Garwood, spolu s Tajemstvím a Kořistí.
  Je pravda, že hrdinky i hrdinové jsou poněkud (ale jen malinko) schematičtí, ale mě jsou prostě sympatičtí a hotovo. (O:

 4. Lenka87 podotýká:

  Krásná kniha 🙂

 5. Rozi podotýká:

  J.G. prostě miluju opět mě nezklamala a myslím si že tato hrdinka nebyla vůbec najivní podle mě zažila peklo a tu prostoduchou najivku z ní vlastně jen dělali:-) aby ji dostali kam potřebovali samozřejmě pro její dobro :-D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*