DAR LÁSKY

Julie GARWOOD

V originále SAVING GRACE,

vydalo Oldag 1995 a pak ještě třikrát…

dar-lasky-garwood.jpgdar-lasky.jpgdar-lasky-garwood1.jpgAnotace (www.oldag.cz):

Rok 1206.

Mladičkou, půvabnou a ušlechtilou Johannu provdali, když jí bylo teprve šestnáct let. Po třech letech ovdověla. Anglický král Jan ji však chce provdat znovu, aby se zbavil nepohodlné svědkyně svých intrik. Její nevlastní bratr Nicholas jí nabídne možnost, jak se dostat ze strastiplné situace – lady Johanna si může vzít za muže Gabriela MacBaina, obávaného válečníka, který spravuje její statky ve Skotsku. Po roce života v drsném prostředí skotské Vysočiny si Johanna svou statečností a svou čistou duší získá nejen příslušníky MacBainova klanu, ale především náklonnost a lásku svého muže. Objevují spolu dar své lásky, něžného a vášnivého citu, který je chrání před královými nástrahami.

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vydáno už počtvrté. Hrdinky Garwoodové jsou zvláštní. Tak trochu naivní až hloupé, ale strašlivě laskavé. Takže nakonec se mu povede ji přesvědčit, že ji vlastně má rád :-))

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,62 (145 x)

Loading...
O autorovi: Renka (512 článků)

To já jsem před lety založila blog Renčina červená knihovna. Jsem administrátorka a zároveň autorka recenzí. Nejraději mám historické romance, nejlépe z regentské Anglie, ale nepohrdnu ani tvrdými skotskými válečníky na bujných ořích. Čtu ale téměř všechno.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala Renka dne 10.8.2006 v 11:54 a je zařazený do rubriky GARWOOD Julie *Skotsko, Wales a Irsko. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “DAR LÁSKY”

 1. Peťule podotýká:

  Musím říct že mě opěť garwood nezklamala. Kniha se mi líbla i když jsem měla půjčenou starší verzi kde bylo hodně překlepů ale dalo se to přežít.

 2. gellerka podotýká:

  Dneska jsem tuhle knihu dočetla a musím říct, že to byla zatím asi nejlepší kniha od Garwood, kterou jsem četla. Je to sice typická „Garwood“ kniha, stejný prototyp hrdinky i hrdiny, ale mně se moc líbila. Rozhodně ji všem doporučuji.

 3. Anička podotýká:

  tahle knížka je úplně skvělá, byla jsem u babičky a tam na ní narazila, jelikož mám romantickou povahu a zájem o některé dějiny tak mě úplně uchvátila, vzala jsem si ji domů a určitě si ji ještě několikrát přečtu, všem jako já ji určitě doporučuji

 4. Nicky podotýká:

  Opravdu moc nádherná kniha:)

 5. Ane podotýká:

  Musím říct že takle kniha se opravdu čte jedním dechem… Je opravdu hezká asi nejlepší ( se Svatbou )

 6. vita podotýká:

  Lasik: Vítej v klubu

 7. lasik podotýká:

  Zdravím. Podle svých poznámek jsem ji četla, jména hlavních hrdinů mi i cosi říkají, ale asi mě to nějak závratně neoslnilo. Garwoodovou se prokousávám, protože tu v místní anketě získala od čtenářek nejvíc hlasů, ale po pár knížkách můžu říct, že ty místy až moc naivní hrdinky mi nesedí. Asi víc fandím těm odvážnějším.

 8. lucischek podotýká:

  uuuzasna, z toho, co jsem cetla, se mi od Garwoodove libila asi nejvic (spolu s Nevestou)

 9. J.P. podotýká:

  Nedávno jsem ji zase vyžebrala v Místní lidové knihovně. Zase nádherný zážitek.

 10. elgyn podotýká:

  tuhle knížku miluju, četla jsem ji už x-krát a ještě se na ni určitě chystám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*