SVEDENÝ ĎÁBEL

Amanda QUICK

V originále SEDUCTION,

vydalo Baronet 2004.

Quick: Svedený ďábel

Anotace (www.baronet.cz):

Napínavý příběh ovdovělého lorda Juliana se odehrává na počátku 19. století. Lord se rozhodne znovu oženit s vnučkou svého souseda, avšak jen proto, že chce zajistit svému panství dědice. Jeho nedůvěra k ženám včetně nevěsty však komplikuje jejich vztah a přivádí je do nebezpečí života. Teprve nejtěžší zkoušky oba manžele přivádějí k poznání skutečné hloubky jejich vztahu.

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Autorka Jayne A. Krentz píše pod tímto pseudonymem docela zajímavé knížky o „modrých punčochách“. Sophy sice není krasavice, ale je chytrá, hodná a léčitelka, takže její manžel bude mít nezdravější služebnictvo v celé Anglii. Navíc má dar během rekordně krátké doby uvést jakkoliv dokonalý vzhled své osoby do rozkošně nepořádného stavu. Má před sebou dva hlavní úkoly, získat srdce svého muže a odhalit svůdce své sestry. Obou úkolů se zhostí s půvabem a duchapřítomností, a ač to vypadá, že se jí nepodaří splnit ani jeden, nakonec to dopadne… hádejte jak.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,57 (68 x)
Loading...
O autorovi: Renka (512 článků)

To já jsem před lety založila blog Renčina červená knihovna. Jsem administrátorka a zároveň autorka recenzí. Nejraději mám historické romance, nejlépe z regentské Anglie, ale nepohrdnu ani tvrdými skotskými válečníky na bujných ořích. Čtu ale téměř všechno.


Akce:E-KNIHY Amandy Quick za skvělé ceny

Článek napsala Renka dne 18.10.2006 v 10:43 a je zařazený do rubriky QUICK Amanda *Anglie někdy v 19. stol.. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “SVEDENÝ ĎÁBEL”

 1. terka.sturm podotýká:

  Ta kniha naprosto dokonalá =)

 2. lasik podotýká:

  Zdravím. Tak jestli jsem si nemohla v Květu lásky zvyknout na hlavního hrdinu, tak tady už vůbec. Neskutečně mě štvalo, jak nesplnil vůbec nic z toho, co slíbil. Ani když to slíbil dvakrát. Prostě děs. Kecy o mužské cti, ale skutek utek. První plus bod patnáct stánek před koncem. Teda vážně jsem ho neměla ráda a hrdinka by podle mého měla být prohlášena za svatou. Jinak klasika Amanda, šlo by to, kdyby nebyl tak mínusový.

 3. lucka podotýká:

  knizka sa mi pacila. opat amandin typicky vzorec, doplnene ine nezname, ale urcite jeden z lepsich…

 4. Jana Pechová podotýká:

  Amandu Quickovou mám celou v prvním českém vydání a u knížky Svedený ďábel z roku 1998 je přesně tenhle obrázek. Jediný rozdíl, který na první pohled vidím je ten, že pod logem baronetu mám ještě název „Knižní klub“.

 5. Renka podotýká:

  Máte někdo vydání z roku 1998 a poslal by jste mi obrázek? Prosím, prosím, smůtně koukám, je to pro vaše stránky! renatac zavináč volný cézet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*