TAJEMSTVÍ LETNÍ NOCI

Lisa KLEYPAS

V originále SECRETS OF A SUMMER NIGHT,

vydalo Domino 2005.

Kleypas: Tajemství letní noci

Anotace (www.neoluxor.cz):

Rok 1841.

Čtyři mladé dámy se vypravily do Londýna, kde hodlají využít svého půvabu a šarmu k nalezení manžela. Jedna z nich, Annabella Peytonová, má úkol ještě těžší než její přítelkyně: dala si totiž za cíl okouzlit bohatého šlechtice, aby mohla zachránit svou rodinu před katastrofou. Díky své kráse nemá o ctitele nouzi, ale ten nejpřitažlivější a nejvytrvalejší z nich, bohatý a mocný Simon Hunt, jí dal jasně najevo, že ji milerád zasvětí do umění lásky, ale v žádném případě od něj nemůže očekávat nabídku k sňatku. Pobouřená Annabella je rozhodnuta jeho drzou nabídku nevyslyšet…, ale vzápětí zjišťuje, že odolat zkušenému svůdci není nikterak snadné. Na pomoc jí přispěchají i přítelkyně, které se pro Annabellu snaží rychle nalézt dostatečně zámožného ženicha, aby ji zachránily nejen před neodolatelným Simonem, ale i před jejími vlastními tužbami. Jedné letní noci však Annabella podlehne Simonovu vášnivému objetí a polibkům…

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak na tuhle knížku jsem se tolik těšila, že jsem ji v knihkupectvích sháněla už půl roku předtím, než vyšla :-)). A zdá se, že měla čtenářsky úspěch, protože už téměř není k sehnání.

První knížka ze čtyřdílné série o „čekankách“. V tomhle díle jste svědkem honu na ženicha. Jakéhokoliv… Teda skoro… No děje se tu i spousta dalších věcí, knížka má spád, vtip a dobrý konec, i když trochu začouzený.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,66 (182 x)
Loading...

25 komentářů u „TAJEMSTVÍ LETNÍ NOCI

  1. Mě tato knížka zrovna moc nenadchla, vadila mi především hlavní hrdinka – je to strašně protivná postava a „nevím co na ní ten úžasný Simon viděl“.

  2. Pořád jsem si říkala, co všechny máte na těch Čekankách, vůbec mě nelákaly. Ale když vyšel dotisk, tak jsem si řekla, že je zkusím. A jak jsem byla mile překvapená. Krásný příběh, který si dle mého zaslouží pět hvězdiček.

  3. To jsem se zas pobavila 😀 Mám ráda knížky, co umějí rozesmát… Všechno dobrý. Jen pak, když už byli svoji, mi Annabellino chování moc nevonělo…
    Nemůžu se rozhodnout, jestli dát na první místo tuhle nebo Zimní naději…tak se zatím dělí.
    No jo. A pak ještě detail, že jsem tenhle první díl četla až jako úplně poslední…

  4. Můžu chrlit superlativy? 😀 Tak tohle se mi moc líbilo a jsem vážně ráda, že jsem se k ní v knihovně dostala. Oba hlavní hrdinové byli fajn a čekanky jsou prostě nejlepší. 5*!

  5. První díl čekankové série mile překvapil, ovšem nijak absolutně neohromil. Asi jsem náročná :), ale upjatá Annabella mi lezla na nervy, asi musela mít opravdu šmrnc, že to Simon vydržel a dotáhl až do konce. Nicméně považuji Tajemství letní noci jako povinný předkrm pro druhý díl Kouzlo podzimu, kde svoji partii rozjede hrdý aristokrat Westcliff s prostořekou slečnou Bowmanovou. Kouzlo podzimu nemá chybu, a proto tomuto prvnímu dílu dávám za pěkné čtyři třpytilky… 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..