TAJEMSTVÍ LETNÍ NOCI

Lisa KLEYPAS

V originále SECRETS OF A SUMMER NIGHT,

vydalo Domino 2005.

Kleypas: Tajemství letní noci

Anotace (www.neoluxor.cz):

Rok 1841.

Čtyři mladé dámy se vypravily do Londýna, kde hodlají využít svého půvabu a šarmu k nalezení manžela. Jedna z nich, Annabella Peytonová, má úkol ještě těžší než její přítelkyně: dala si totiž za cíl okouzlit bohatého šlechtice, aby mohla zachránit svou rodinu před katastrofou. Díky své kráse nemá o ctitele nouzi, ale ten nejpřitažlivější a nejvytrvalejší z nich, bohatý a mocný Simon Hunt, jí dal jasně najevo, že ji milerád zasvětí do umění lásky, ale v žádném případě od něj nemůže očekávat nabídku k sňatku. Pobouřená Annabella je rozhodnuta jeho drzou nabídku nevyslyšet…, ale vzápětí zjišťuje, že odolat zkušenému svůdci není nikterak snadné. Na pomoc jí přispěchají i přítelkyně, které se pro Annabellu snaží rychle nalézt dostatečně zámožného ženicha, aby ji zachránily nejen před neodolatelným Simonem, ale i před jejími vlastními tužbami. Jedné letní noci však Annabella podlehne Simonovu vášnivému objetí a polibkům…

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak na tuhle knížku jsem se tolik těšila, že jsem ji v knihkupectvích sháněla už půl roku předtím, než vyšla :-)). A zdá se, že měla čtenářsky úspěch, protože už téměř není k sehnání.

První knížka ze čtyřdílné série o „čekankách“. V tomhle díle jste svědkem honu na ženicha. Jakéhokoliv… Teda skoro… No děje se tu i spousta dalších věcí, knížka má spád, vtip a dobrý konec, i když trochu začouzený.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,66 (182 x)
Loading...

25 komentářů u „TAJEMSTVÍ LETNÍ NOCI

 1. Tak jsem ji dočetla a přišla mi absolutně best. Ikdyž strašně moc se těším na Westclifa, ikdyž mi příjde že tohle už nic nepřekoná, jistě se nyní mýlím protože jsem teď ještě plná emocí.Pro je kniha rozhodně za pět. Všem moc doporučuji.

 2. Rozi: No, tak to mi povídej – je takových pěkných knížek, ale peněz je málo…

 3. Čekankovou serii, plánuje Domino jako dotisk v prvním pol. 2010.
  Tak se těšte 😉

 4. Tak snad jo bylo by to dobrý uvažuju že si tu serii pořídím jak budu mít příležitost…Jen mě děsí ty ceny jak to jde rok od roku nahoru…

 5. Rozi: Já doufám, že ji na Dominu obnoví, protože mi právě tahle knížka chybí…

 6. Tak právě jsem v šoku protože se o ní na aukru perou a už se vyšplhala na 400kč. A to má před sebou dva dny.:-)))

  Tahle „čekanková“ serie se mi líbí. Měla jsem to štěstí že se kupodivu na otočku zjevila v naší vesnické knihovně 😀

 7. Dobrá knížka. Vtipná a má spád. Asi zařadím Lisu Kleypas mazi své oblíené autorky. Musím se mrknout po těch dalších dílech, i když mě by asi nejvíc zajímaly Daisy a Evie (Evie ještě o něco víc!) než Lillian. Je to strašně protivná žába. (O: aly myslim, že velkému lordovi by mohla správně vytřít zrak. těším se!

 8. Moc pěkná knížka. Pan Hunt byl sice dost panovačný a rázný a v podstatě nedal naší hrdince ani jinou možnost, než aby si vybrala jako svého vyvoleného právě jeho, ale tyhle vlastnosti, které mě jindy u mužských postav rozčilují, mi tu k němu tak nějak prostě seděly.
  Nemám tedy jinou možnost než dát 5 hvězd.

 9. pardóóóń: prababička paní Cecilie – což nás dostává do o něco mladší doby, když se paní Cecilie narodila v roce 1908 (ale v matematice nevynikám).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..