KOUZLO PODZIMU

Lisa KLEYPAS

V originále IT HAPPENED ONE AUTUMN,

vydalo Domino 2005.

Kleypas: Kouzlo podzimu

Anotace (www.neoluxor.cz):

Lillian Bowmanová je mladá, krásná, kurážná a nepředstavitelně bohatá americká dáma. Zdánlivě má všechno – jen se jí pozoruhodně nedostává ctitelů. Na vině je bezesporu neurozený původ, a tak se společně s matkou vypraví do Londýna, aby se tam poohlédly po ženichovi s modrou krví, který by výměnou za peníze poskytl rodině chybějící společenské postavení.

Plán je to hezký, ale Lillian prosedí celou společenskou sezonu potupně v koutě a je okázale přehlížena. Zdá se, že temperamentní dívky probouzejí v anglických gentlemanech místo touhy spíše hrůzu či opovržení. Lillian si navíc nechtěně znepřátelí nejvlivnějšího z aristokratů, sebevědomého hraběte Westcliffa.

Její přesně nalinkovaná cesta k oltáři se začíná nečekaně zamotávat. Je vůbec možné, aby na jejím konci našla skutečnou lásku i vytoužený šlechtický titul?

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Druhá knížka z „čekankové“ série, ve které má Lillian náhle ženichů až moc, čert ví, zda to nezpůsobilo její experimentování s údajně kouzelným parfémem. A chudák Wescliff neví, co dřív. Další hezký příběh od L. Kleypas.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,70 (249 x)
Loading...

39 komentářů u „KOUZLO PODZIMU

  1. Tahle kniha se mi líbila o krapet víc než první díl, ale nevím jestli bych jí dala plných pět hvězd, byly tam totiž věci, které mi trochu vadily. Zaprvé to byl jazyk. Nevím jestli to tak je napsané i v originále nebo je to chybou překladatelky, ale věty typu \“To nevydržíš týden bez sexu?\“ a \“Už dva měsíce jsem to nedostala\“ se mi do historické romance příliš nehodí. Přiznám se, že i konec mi přišel už trošku přehnaně divoký, ale budiž. Za mě 4 a půl hvězdy 😉

  2. Druhá knížka byla ještě lepší než ta první, což bych ani nečekala. Líbilo se mi soupeření hlavních hrdinů, které mám v knížkách ráda, pokud není přehnané. Taky tu bylo dost vtipných pasáží, takže jsem se při čtení dobře bavila. Knížka si bez diskuze zaslouží pět hvězdiček.

  3. Určite nesklamala. Bola som z nej nadšená. Kleypasová nikdy nesklame 🙂 . Americká kráska, temperamentná, tak trochu bez konvencií, ktorá bola vsadená do prúdu anglickej šľachty a tak trochu konzervatívny, arogantný, ušomraný maco :D, Jednoducho skvelá kombinácia a určite osvieži. Vrelo odporúčam. Tento pár neskôr zohrá pomerne dôležité úlohy aj v nasledujúcej sérii od Kleypas o rodine Hathaweyovcov. Určite si nezabudnite prečítať aj tu

  4. 179Kč? Takové knížky se ještě prodávají? 😀 Teda s vyjímkou Levných knih. Do 209 kč /průměrně tlustá knížka, tak to považuji za velmi příznivou cenu.

  5. Já osobně si myslím, že u Domina vycházejí knížky, ještě za dobré ceny – znám daleko horší ceny…

  6. Chtěl bych Vás o něco požádat. Nevíte, jestli se dá někde třeba na netu koupit tahle knížka za nějaký rozumný peníz? Díky moc:)

  7. Tak s touhle knížkou je mám všechny a musím říct že společně se zimní nadějí, kterou jsem četla jako první, jsou to moje nejoblíbenější knížky serie. Že by kvůly Sebastianovi :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..