KOUZLO PODZIMU

Lisa KLEYPAS

V originále IT HAPPENED ONE AUTUMN,

vydalo Domino 2005.

Kleypas: Kouzlo podzimu

Anotace (www.neoluxor.cz):

Lillian Bowmanová je mladá, krásná, kurážná a nepředstavitelně bohatá americká dáma. Zdánlivě má všechno – jen se jí pozoruhodně nedostává ctitelů. Na vině je bezesporu neurozený původ, a tak se společně s matkou vypraví do Londýna, aby se tam poohlédly po ženichovi s modrou krví, který by výměnou za peníze poskytl rodině chybějící společenské postavení.

Plán je to hezký, ale Lillian prosedí celou společenskou sezonu potupně v koutě a je okázale přehlížena. Zdá se, že temperamentní dívky probouzejí v anglických gentlemanech místo touhy spíše hrůzu či opovržení. Lillian si navíc nechtěně znepřátelí nejvlivnějšího z aristokratů, sebevědomého hraběte Westcliffa.

Její přesně nalinkovaná cesta k oltáři se začíná nečekaně zamotávat. Je vůbec možné, aby na jejím konci našla skutečnou lásku i vytoužený šlechtický titul?

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Druhá knížka z „čekankové“ série, ve které má Lillian náhle ženichů až moc, čert ví, zda to nezpůsobilo její experimentování s údajně kouzelným parfémem. A chudák Wescliff neví, co dřív. Další hezký příběh od L. Kleypas.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,70 (249 x)
Loading...

39 komentářů u „KOUZLO PODZIMU

  1. jsem docela zvedavá na příběh Rafa Bowmana (o bratrech Daisy a Lillian toho zatím moc řečeno nebylo). Zdá se, že půjde o to, že se zamiiluje do společnice své vyhlédnuté budoucí manželky – což není nijak originální námět – uvidíme, co stím Kleypas vymyslí

  2. Arlene děkuji za odkaz. Jinak Dano mohla bys prolog naskenovat a poslat mi ho na e-mail. Teda kdyby si byla, tak hodná. 🙂 Arlene, co se týče autorských práv, tak jsem si to neuvědomila a chápu, že to tady nelze zveřejnit.

  3. to Bronze1: Kedze cakankovu seriu uz mam celu v cestine, tuto knihu kupovat nebudem. Ale urcite si ju poziciam z kniznice, aby som si mohla prolog do svojej ceskej knihy doplnit. Mozem sa s nim aj podelit, len neviem akou formou si to predstavujes.

  4. Dano, určo budeš tuto knihu kupovat, tak bys mohla být tak hodná a podělit se tady s námi o ten prolog. Co ty na to? 🙂

  5. Nedavno slovenský Ikar vydal tuto knihu pod nazvom Vona jesene a je v nej aj prolog.

  6. Tak po zdlouhavém shánění této knížky, jsem jí konečně přečetla. Opravdu jsem se na ní těšila a jsem ráda, že jsem jí sehnala a ke všemu se mi moc líbila. Mark se v tomto příběhu přeměnil ze suchara na docela správného chlapíka. Knížka je vtipná a má spád, hrozně jsem se nasmála, jak tady již zmiňovala karolina, přednášce na téma jednou za týden. 🙂 Hlavní hrdinka je taková správňačka, která si nenechá jen tak něco líbit, je upřímná a nezkazí žádnou legraci. Hrozně se mi líbilo, jak zde autorka použila nenávist, která se posléze změnila v lásku. Takže prima čtení pro romantické dušičky. Dávám pět hvězdiček. Škoda jen, že si překladatelka nedala tu práci a nedodala i prolog. Fakt nechápu, proč v knize není. 🙁

  7. Bronze1, tak to jsem moc ráda! Já jsem si Půlnočního anděla pořídila jen v originále, protože mi zas taková bomba nepřišel (měla jsem ho půjčeného z knihovny) a takhle mi aspoň slouží místo kurzu AJ 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..