ZIMNÍ NADĚJE

Lisa KLEYPAS

V originále THE DEVIL IN WINTER,

vydalo Domino 2005.

zimni nadeje.JPG

Anotace (www.neoluxor.cz):

Rok 1843.

Půvabná, ale ostýchavá Evie Jennerová snívala o něžném milenci s chlapeckým úsměvem, ale krutý osud pro ni uchystal zlé překvapení. Po smrti své urozené matky vyrůstala u příbuzných, kteří ji od útlého věku týrali a ponižovali. Zakázali jí dokonce stýkat se s těžce nemocným otcem a nikterak se netají tím, jak se těší, až Evie zdědí jeho bohatství. Ve své hrabivosti zašli dokonce tak daleko, že chtějí Evii zaslíbit odpornému bratranci, jen aby měli z budoucího dědictví co největší prospěch. Evie se obává, že by jí dokonce mohli začít usilovat o život, a tak vyhledá zhýralého Sebastiana, lorda St. Vincenta, a nabídne mu prostou dohodu: uzavřou sňatek z rozumu, který jí zajistí ochranu před příbuznými a jemu poskytne tolik potřebné finance. Sebastian neváhá ani na chvíli. Je přesvědčen, že díky svým zkušenostem se ženami si Evii omotá kolem prstu a bude si nerušeně užívat nabytého jmění. Jeho představy se ale začnou bortit jako domeček z karet. Na jedné straně na něj útočí Eviini příbuzní, kteří se nehodlají vzdát bez boje, a především ho ničí vědomí, že se do Evie zamiloval. On, proslulý milovník, přece nikdy nemůže přiznat své city! Dokáže ho Evie změnit natolik, aby přestal považovat upřímnou lásku za ponížení?

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Třetí knížka o „čekankách“. Eviin otec je majitelem luxusního hráčského salonu. Teda co to tu Evii napadlo, brát si únosce své nejlepší přítelkyně. Málem se dostala z deště pod okap, ještě že se Sebastian polepší. Ještě aby ne, s tak krásným jménem… Ale za své hříchy musí každý pykat. A ze všeho nejhorší jsou zneuznaní nevlastní bratři. Čtěte 🙂

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,65 (266 x)

Loading...

33 komentářů u „ZIMNÍ NADĚJE

  1. Ani vlastně nedokážu říct proč, ale tohle je moje nejoblíbenější knízka od L. Kleypas. Prostě mě chytla a už jsem se k ní i vrátila a přečetla znova. Z Čekanek určitě nejlepší, aspoň pro mne.

  2. Naprosto nádherná knížka. Z čekanek zatím nejlepší 🙂
    Přiznám se, že jsem si zprvu nedokázala představit příběh o Evii, protože mi připadala taková zakřiknutá, ale tahle kniha mě vyvedla z omylu. Vše je krásně napsáno a Sebastian… Toho chci zkrátka domů! Hned teď 😀

  3. Třetí díl neměl chybu. Hlavní hrdinové mi povahově sedli. Líbilo se mi, že plachá Evie jako zázrakem nepřestala koktat. Většinou totiž hrdinky jako mávnutím kouzelného proutku přijdou o všechny svoje nedokonalosti, až se člověk nestačí divit. No a Sebastian se ukázal, že ve skutečnosti má charakter a není tak špatný. Tak to mám ráda. Dávám opět pět hvězdiček.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..