ČEKANKA

4. část série Bridgertonovi - J. Quinn

Julia QUINNová

V originále ROMANCING MISTER BRIDGERTON,

vydal Ikar 2006.

Quinn: Čekanka

Anotace (www.knizniweb.cz):

Rok 1824.

Penelope Featheringtonová odjakživa tajně zbožňovala bratra své nejlepší přítelkyně. Myslela, že o něm ví všechno, jenomže pak objevila jeho velké tajemství… Colina Bridgertona už unavovalo, že ho lidé považují pouze za okouzlujícího hejska. A nejvíc mu vadilo, že všichni hltali klepy z pera lady Whistledownové, která se o něm snad v každém ze svých sloupků zmiňovala už v prvním odstavci. Po návratu z ciziny však zjistil, že se mnohé změnilo – především jeho stará dobrá kamarádka Penelope. Co může tajit floutek a co dívka, kterou už každý považuje za starou pannu? A mohou mít vůbec něco společného?

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Čtvrtá knížka o rodině Bridgertonů. Tentokrát dojde na Colina. Mimo jiné je zde pořádán hon na ubohou lady Whistledownovou, a ta je nakonec potupně odhalena, chudinka. Což je jediná věc v téhle knize, která mi vadí. Jinak je to skvělé!

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,66 (312 x)

Loading... Dále v sérii:« předchozí část série ... další část série »
O autorovi: Renka (512 článků)

To já jsem před lety založila blog Renčina červená knihovna. Jsem administrátorka a zároveň autorka recenzí. Nejraději mám historické romance, nejlépe z regentské Anglie, ale nepohrdnu ani tvrdými skotskými válečníky na bujných ořích. Čtu ale téměř všechno.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala Renka dne 26.10.2006 v 20:14 a je zařazený do rubriky QUINN Julia *Anglie - George IV a William IV. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “ČEKANKA”

 1. bpetra podotýká:

  Děvčata, schválně, která jste si všimla… Penelopa ze začátku knížky má u sebe román od S.R. Fieldingové, který je jmenuje MATHILDA!
  A pro ty, kdo neví, je to knížka, kterou napsala hlavní hrdinka Sním o tobě od L. Kleypas. Tak tohle mě fakt mile dostalo 🙂

 2. Carrie podotýká:

  Veľmi milá knižka, postava Penelope mi bola sympatická, no a Colin… 🙂 Snáď jediné čo mi trochu prekážalo, bolo ako autorka napísala scénu, keď Colin odhalí Penelopino tajomstvo. Čakala som tam možno trochu väčšiu hádku, viac napätia… prípadne pár dní keď by boli na nože, ale nič, problém si vyriešili v podstate hneď a to ma trošku zamrzelo (som závislá na vtipných hádkach medzi hrdinami:D)… Inak hodnotím knihu naozaj pozitívne.

 3. Audrina podotýká:

  Však já se za to na ní rozhodně nezlobím, jen mě to zaujalo 😉 Její knížky mám opravdu ráda…. nejsem zas takový zastánce červené knihovny, ale ona má knížky dokonalé… romantické a přitom ne plné postelových scén 🙂

 4. renka podotýká:

  Audrino: Sama Julia Quinn přiznává, že s psaním sérií a epilogů je ta potíž, že už si nepamatuje, co jak přesně napsala, a tak se jí občas stane, že jí něco unikne. Myslím, že píše tak skvěle, že můžeme přimhouřit očičko, a odpustit jí to.

  Ale máš bod za všímavost!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*