VIKOMT, KTERÝ MĚ MILOVAL

2. část série Bridgertonovi - J. Quinn

Julia QUINNová

V originále THE VISCOUNT WHO LOVED ME,

vydal Ikar 2005.

Quinn: Vikomt, který mě miloval

Anotace (www.knizniweb.cz):

Rok 1814 slibuje rušnou společenskou sezónu a vikomt Anthony Bridgerton má nejvyšší čas se oženit. Dokonce se už rozhodl, kterou z mladičkých debutantek si vybere – vyhlášenou krásku Edwinu Sheffieldovou. Jedinou překážkou je starší sestra jeho vyvolené, Kate – ta nejvšetečnější žena, jaká kdy poctila návštěvou londýnský ples. Tato troufalá intrikánka ho dohání k šílenství svým odhodláním překazit mu zásnuby, ale když Anthony zavře v noci oči, Kate ho stále víc pronásleduje v neuvěřitelně erotických snech… Vybral si vikomt za nevěstu tu správnou sestru? A co Kate? Dokáže toto rázné děvče ochránit před zpustlým ničemou Anthonym sestru, ale i sebe sama? Zvlášť když při každém setkání s ním pociťuje takový hněv a takovou touhu? Když se Anthonyho rty dotknou jejích, není si jistá už ničím…

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Druhá knížka o Bridgertonech.

V hlavní roli Anthony, Kate a včela. Skvělé, moc jsem se nasmála, což v tomhle žánru není moc běžné. A kromě toho je to moc hezký příběh. Doporučuju k přečtení, a basta.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,70 (454 x)

Loading... Dále v sérii:« předchozí část série ... další část série »
O autorovi: Renka (512 článků)

To já jsem před lety založila blog Renčina červená knihovna. Jsem administrátorka a zároveň autorka recenzí. Nejraději mám historické romance, nejlépe z regentské Anglie, ale nepohrdnu ani tvrdými skotskými válečníky na bujných ořích. Čtu ale téměř všechno.


Článek napsala Renka dne 26.10.2006 v 20:31 a je zařazený do rubriky QUINN Julia *Regentská Anglie. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “VIKOMT, KTERÝ MĚ MILOVAL”

  1. p3tra podotýká:

    Zábavné, krásne, čitateľné a túto sériu beriem jedných dychom 🙂 Vrelo odporúčam. Za mňa 4,99 hviezdičiek 🙂

  2. juliette podotýká:

    Jsem zklamaná. 🙁 Strašně me rozcilovala ukecana pubertalni Kate. Ovšem je tam hodně humorných pasáži ale jinak nic moc:-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*