VIKOMT, KTERÝ MĚ MILOVAL

Julia QUINNová

V originále THE VISCOUNT WHO LOVED ME,

vydal Ikar 2005.

Quinn: Vikomt, který mě miloval

Anotace (www.knizniweb.cz):

Rok 1814 slibuje rušnou společenskou sezónu a vikomt Anthony Bridgerton má nejvyšší čas se oženit. Dokonce se už rozhodl, kterou z mladičkých debutantek si vybere – vyhlášenou krásku Edwinu Sheffieldovou. Jedinou překážkou je starší sestra jeho vyvolené, Kate – ta nejvšetečnější žena, jaká kdy poctila návštěvou londýnský ples. Tato troufalá intrikánka ho dohání k šílenství svým odhodláním překazit mu zásnuby, ale když Anthony zavře v noci oči, Kate ho stále víc pronásleduje v neuvěřitelně erotických snech… Vybral si vikomt za nevěstu tu správnou sestru? A co Kate? Dokáže toto rázné děvče ochránit před zpustlým ničemou Anthonym sestru, ale i sebe sama? Zvlášť když při každém setkání s ním pociťuje takový hněv a takovou touhu? Když se Anthonyho rty dotknou jejích, není si jistá už ničím…

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Druhá knížka o Bridgertonech.

V hlavní roli Anthony, Kate a včela. Skvělé, moc jsem se nasmála, což v tomhle žánru není moc běžné. A kromě toho je to moc hezký příběh. Doporučuju k přečtení, a basta.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,68 (462 x)

Loading...

72 komentářů u „VIKOMT, KTERÝ MĚ MILOVAL

  1. Celá série téhle rodiny se mi velmi líbila. Všech 8 dětí 🙂 četla jsem to jedním dechem. Líbí se mi, že hlavní hrdinky nejsou krasavice, ale chytré a vtipné. Kdo ještě nečetl, doporučuji

  2. Boooží, boží, boží, booožííí!!!….na inteligentnější komentáž se asi nezmůžu :)…dávám pět hvězd

  3. Swida, ďakujem za odporúčanie, Čekanku som čítala hneď po týchto dvoch, no k S láskou Eloise som sa ešte nedostala. Dúfam, že v dohľadnej dobe ju dakde vyčmuchám:), lebo som sa ozaj namotala na túto sériu!:)

  4. Carrie, keď sa ti páčil Vikomt…tak skús Čekanku a S láskou Eloise. Dobre sa zabavíš a neobanuješ.

  5. Táto časť sa mi páčila o kúsok viac ako prvá. Postava Anthonyho tiež so sebou nesie isté chmáry (ale iné ako Simon v „jednotke“:) a jeho slovné prestrelky s Kate sú ozaj celkom milé a vtipné. Kniha sa číta sama, postava mi Kate mi bola veľmi sympatická a páčilo sa mi, že vedela Anthonyho pekne“usadiť“. Na nudné odpoludnie na pn jednoznačné vyhovujúca kniha:)

  6. Opět dávám plný počet,protože do Antonya a jeho příběhu jsem se zamilovala 😀 Kate je také úžasná,takže nemám co dodat snad jen,že tohle stojí za přečtení.

  7. Já mám ráda hrdinky od JQ, které si nenechají nic líbit od druhého pohlaví (Kate je skvělá), ale ten humor mi nepříjde nijak třeskutý, spíš takový „milý“, že se člověk nad knížkou občas pousměje.

  8. Katjo: 🙂 Myslím, že až přijdeš poučovat svou dceru Ty, zeptá se Tě, co teda jako potřebuješ vědět 🙂 A mailem Ti pošle odkaz na tak obsáhlé internetové (nebo jaké to v budoucnu budou) stránky, že Ti vypadnou oči z důlků 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..