Arnette LAMB

lamb-arnette.jpgAutorka psala nádherné příběhy o Skotsku a jejích lordech. Její Guvernantka je jednou z mých nejoblíbenějších knížek. Skotsko jsem si zamilovala, když jsem tam byla osobně. Je to sice poněkud drahý výlet, ale Edinburgh a skotská krajina jsou naprosto nádherné. Stojí za každou penci, kterou utratíte.

Akorát to nepřeháněnjte se suvenýry. Ty za ty pence většinou moc nestojí. Je to většinou zboží zhotovené ve skotském duchu: za hodně peněz málo muziky :-))

Bohužel na další příběhy od téhle autorky se už těšit nemůžeme, protože v roce 1998 podlehla ve věku 51 let rakovině. Knížky od této autorky u nás vydávalo původně nakladatelství Ben Nevis. Nejdřív v pevné vazbě, a poté jako paperback. Když tohle nakladatalství zmizelo v propadlišti času (nebo trhu), převzalo tuto autorku nakladatelství Levné Knihy. Původně Ben Nevis sliboval i vydání Maiden of Inverness, ale nakonec vyšla u Levných Knih jen Temná vášeň (Chieftain). Doufám, že pouze zatím…

(2.8.2007: Situace se zlepšila, KMa Levné knihy zatím ještě vydali Rozpolcené srdce a Nevěstu z Inverness, sláva, sláva!!)

Podobnou tematiku pro některé svoje knížky zvolila ještě Julie Garwood, Jude Deveraux (myslím :-)) a Shannon Drake.

Arnette Lamb stihla napsat:

Série Klan MacKenzie:

Série Border:

Samostatný román:

Soubor příběhů více autorek:

10 komentářů u „Arnette LAMB

  1. Dobrý den…ráda bych se zeptala, do které série patří nově vydaná kniha Nitky osudu od vydavatele Levné knihy, děkuji

  2. Zjistila jsem, že LK by měly v příštím roce vydat celou série Klan MacKenzie, do které patří Guvernantka (Darebný vévoda), Oklamaná, Síla lásky a Hlas srdce, což jsou 2. až 5. díl. A měly by vydat ještě první, který v čj ještě nevyšel. Taky mám docela ráda tuto autorku a Guvernantka patří mezi mé oblíbené romance. Tak jsem zvědavá, zda LK tuto informaci splní.

  3. Tak jsem dneska po dlouhé době navštívila LK a sehnala jsem další dvě knížky do sbírky (Nevěsta z Inverness a Tajemný snoubenec) – docela mě to překvapilo, protože v internetových obchodech se tyto knihy, zatím neprodávají…

  4. první knížku kterou jsem si přečetla od arnette lamb byla guvernantka a od té doby jsem žádnou lepší knihu nečetla! nebála se popisovat různé scény a zato ji obdivuju. a kolikrát to bylo zajímavé : ) snažím se sehnat všechny její knížky které u nás vyšly, protože je to nejlepší spisovatelka co znám!

  5. guvernantka je moje nejoblíbenější knížka. je to vážně skvěla kniha…

  6. mám už 4 knížky od Arnette( guvernantka,nevěsta z inverness, tajemny snoubenec a temná vášeň) a jsou vážně super:-)
    jenom se mi moc nelíbila knížka v erbu slunce zdalo se mi to spiš nechutne než romantické

  7. V Levných knihách je další přírustek od AL – Tajemný snoubenec !

  8. Právě vyšla v Levných knihách nová A. Lamb – Rozpolcené srdce (Border Bride)!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..