MILUJ MĚ NAVŽDY

Johanna LINDSEY

V originále LOVE ME FOREVER,

vydal Knižní klub 1997.

Miluj me navzdy.jpgAnotace (Knižní klub):

Děj tohoto napínavého románu nás zavádí mezi anglickou a skotskou šlechtu devatenáctého století. Kimberly Richardsová, dcera anglického hraběte, a mladý skotský zeman Lachlan MacGregor – to jsou hlavní aktéři spletitého příběhu o lásce, předsudcích a vášni.

Vypadá to, jako by byli oba mladí lidé předurčeni jít životem společně: Kimberly má peníze a touhu dostat se co nejrychleji z domu, Lachlan je muž, jemuž málokterá odolá. Okolnosti se však od samého počátku staví proti nim… Nenávist mezi Angličany a Skoty, lidská žárlivost, chamtivost, závist i vzájemné nepochopení, to jsou překážky, které musejí zdolávat. Dokáže Lachlan vzdorovat pomluvám a obvinění, jež jsou proti němu vznesena? Dokáže Kimberly porozumět hlasu svého srdce?

Přenesme se do doby navždy minulé, do světa velkých citů, intrik i nečekaných rozuzlení…

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a půl

Navazuje na knížku Tebe chci milovat. V té se, zdá se, Lachlan snažil unést Megan, a z toho hlavně pramení ta zmiňovaná nenávist mezi Angličany a Skoty, tedy konkrétně mezi anglickým vévodou Devlinem a skotským náčelníkem Lachlanem. Kromě ještě jednoho případu anglicko-skotské nenávisti tam jinak oba národy spolu žijí v poměrně klidných a přátelských vztazích.

Příběh je to docela hezký a velmi čtivý, JL umí. Tuctovka Kimber nakonec získá srdce krasavce Lachlana, takže každé romantické dámské srdíčko zaplesá. Akorát musí vyřešit záhadu ztracené boule.

Snad moc neprozradím, když prásknu, že chudák Kimberly s divným otcem nakonec přijde k poměrně slušně velké rodině… Následky této události pak neblaze ponese její dcera Melissa v další knížce – Vzplanutí.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,41 (58 x)
Loading...

4 komentáře u „MILUJ MĚ NAVŽDY

  1. A tak jako jo, líbila se mi 😀 ale že bych z ní byla paf, to bohužel ne. Mam pocit, že od Lindsey se mi několik knih líbilo o něco víc

  2. Tahle knížka je moc krásná.Podle mě jedna z nejlepších.Připadá mi taková něžná a děsně romantická.Vlastně tahle knížka mě přivedla na čtení romancí:-)Určitě zastává v mé knihovně čestné místo.Četla jsem ji nemíň 10x a nikdy neomrzí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..