TEBE CHCI MILOVAT

Johanna LINDSEYová

V originále MAN OF MY DREAMS,

vydal Ikar 2006.

Lindsey: Tebe chci milovat

Anotace (www.knizniweb.cz):

Krásná a nevypočitatelná Megan, dcera venkovského šlechtice, odmítá jednoho nápadníka po druhém. Je jí však jasné, že jednou se vdát musí, a tak zaměří pozornost na nejurozenějšího muže v kraji, vévodu Wrothstona, s nímž se nikdy nesetkala. Odmítá si však připustit, že ji přitahuje hezký, třebaže neurozený Devlin Jefferys, kterého její otec najal pro práci s koňmi…

Devlin má své důvody, proč se vydává za někoho jiného. Jako sir Ambrose Devlin St. James, vévoda Wrothson, by sotva unikl pozornosti, ale jako Jefferys má šanci vyhnout se nechtěnému konfliktu s přítelem, na němž nenese vinu. Nepočítal však s neodolatelným šarmem prohnané Megan a s překvapením zjišťuje, že staromládenecký život pro něj ztrácí kouzlo. Jak má ale dívce prozradit, do koho se to vlastně zamilovala?

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na knížku navazuje Miluj mě navždy. Pohádka o tom, jak se dva mimořádně krásní lidé dali zaplať pánbu dohromady. Docela jsem se divila, že v seně neskončili už na desáté straně. Nijak zvlášť mě neoslovil příběh, ani styl. A místy, kde se hrdinka v duchu hádá se svým svědomím, či čím že to, se prokousávalo opravdu obtížně. A navíc v navazující knížce (která se mi líbila víc) se tvrdí, že Lachlan dostal za únos pěknou nakládačku. Ale v téhle ho spíš Devlin jen trošku poškádlil…

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,00 (54 x)
Loading...

5 komentářů u „TEBE CHCI MILOVAT

  1. Příběh se mi docela líbil. Bavila jsem se slovními potyčkami hlavních hrdinů. Nápad, aby se vévoda vydával za koňáka se autorce povedl. Co mi vadilo, byly pasáže, jak se hlavní hrdinka dohaduje se svým svědomím. Hodně mi byla sympatická babička vévody, taková mrška jedna. Její jméno mi, ale bohužel k srdci nepřirostlo. Takže příjemně strávené odpoledne. Není to nejlepší knížka autorky, ale zase není až tak špatná. Já dávám čtyři hvězdy.

  2. Tohle byl blaf, tedy pro mě. Ani jeden z hrdinů mi nepřirostl k srdci a jejich chování jsem nechápala.

  3. Tak tuhle knížku jsem měla půjčenou od kamarádky. Je to něco na způsom neurazí, ale…S tím senem je to pravda:-)

  4. Mně se docela líbila, i když Renka má pravdu, že tam, kde se hádá hrdinka se svým svědomím, je to na nervy. Jinak fajn oddychovka.

  5. na tuto knihu ještě navazuje Vzplanutí je to o Lachlanově a Meganině dceři

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..