VZPLANUTÍ

Johanna LINDSEYová

V originále THE PURSUIT,

vydalo Ikar 2004.

Lindsey: Vzplanutí

Anotace (www.knizniweb.cz):

Lincoln Ross Burnett, sedmnáctý vikomt Cambury, je temperamentní mladý muž s temným tajemstvím v rodině, a protože je dědicem jak skotských, tak anglických panství, měl by se rozhodnout, kam vlastně patří. Melissa MacGregorová je svéhlavá Skotka a kromě milujících rodičů je obdařena šestnácti horkokrevnými strýci, kteří ji ochraňují jako oko v hlavě. Není tedy divu, že když se do sebe Lincoln s Melissou zamilují, zásnuby se začnou rychle komplikovat. Dívčini strýcové považují zhýčkaného Angličana za naprosto nevhodného nápadníka a jsou ochotní vysvětlit mu to i za pomoci pěstí. A jestli si chce Lincoln skutečně odvést svou skotskou růži k oltáři, musí se nejdřív vyrovnat s vlastní minulostí.

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Milé. Akorát člověku z toho počtu strýců vážně vstávají vlasy na hlavě a trochu se mu pletou. O tom jak ke strýcům Melissa přišla se dočtete v knížce Miluj mě navždy. Jinak si teda myslím, že Lincoln je tak trochu zbabělec, když si to nechce hned od začátku rozdat se všemi strýci, ale zas na druhou stranu asi nelze čekat v milostném příběhu supermana. Takže to JL odpouštím. Nakonec z toho vybruslí celkem hezky. Mno, akorát teda kazit si celý život tím, co se mi stalo v devíti… Nejsem si jistá, jestli nakonec Lincoln nebyl přeci jen trochu šílený. Ovšem z jiného důvodu, než z jakého ho ze šílenství podezírají Melissini strýčínkové.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 3,25 (40 x)
Loading...

6 komentářů u „VZPLANUTÍ

  1. Hodně jsem Lindseyovou četla,ale už mně začalo vadit, jak v každý knížce psala o nějakým tělesným trestu, chlap přehnul ženskou přes koleno, naplácal jí, ona se do něj zamilovala a bylo to, pak do ní vnikl a tyhle věci… A tahle knížka pro mě byla dost nuda.

  2. dokonale souhlasím s Luelle a Luckou. Pokus o vtipný příběh. ha ha… to jsme se nasmáli… Ti dva o sobě nic nevědí, ale chcou se. jako v pohádce. a všichni se strašně milují. a toho otce, to si teda taky autorka vymyslela až těsně před tím, než to hodila na papír. a Lincoln teda sorry, ale fakt nic moc.

  3. zatím jsem v půlce knihy, ale taky mě dost udivuje, jak velice mu ovlivňuje život to, co se stalo před tolika lety. a připadá mi, že zatím mezi melisou a lincolnem se nevyvíjí žádný vztah, prostě se uviděli a rozhodli se, že se chtějí navzájem 🙁
    uvidím až dočtu do konce

  4. Ta zápletka s tím, že ho pořád děsně žere, jak v devíti letech dostal na budku mě moc neuchvátila… Dost narychlo vycucané z prstu, ale jinak to ušlo. Průměrné

  5. Tohle mi nijak nesedlo. Přišlo mi to takové splácané. A navíc u JL mám vždy pocit, že je ten její styl takový uspěchaný.

  6. Tak nějak si pořád nemůžu vybavit, o čem ta knížka byla… právě sem si sepsala čtenářský deník a nevím, kolik tam mám dát hvězdiček, páč si to VŮBEC nepamatuju a znovu se mi to číst teda nechce 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..