BOUŘLIVÉ OBJETÍ

Johanna LINDSEYová

V originále GENTLE ROGUE,

vydalo Ikar 2001.

Lindsey: Bouřlivé objetíAnotace (www.knizniweb.cz):

Anglie a trochu Ameriky v r. 1818.

Tak jako v ostatních románech Johanny Lindseyové, oblíbené autorky romantických příběhů, i v tomto je hrdinka půvabná, vzpurná a odvážná mladá žena, která prožije nečekaná nebezpečná dobrodružství a různé peripetie milostného vztahu, než dospěje k poznání pravé lásky… Georgina se touží vrátit z Anglie do Ameriky a zvolí si loď okouzlujícího, ale drsného kapitána Jamese Maloryho. Bývalým pirátem a americkou kráskou zmítají uprostřed oceánu a poté v Anglii bouře konfrontací i vlny vášně.

 

A ještě jedna z knížky (Ikar):

Georgina Andersonová, která zažila v Anglii hořké zklamání, se snaží co nejrychleji vrátit opět do Ameriky. Nepočká ani, až do londýnského přístavu dorazí některá z lodí jejích pěti bratrů, a v přestrojení za plavčíka se vetře na loď okouzlujícího, ale nebezpečného kapitána Jamese Maloryho. lord James, bývalý pirát a černá ovce rodiny, přísahal, že se nikdy neožení. Ale když se ocitne uprostřed oceánu s neodolatelnou a odvážnou kráskou, jeho přesvědčení se začne otřásat. Georginini bratři však přesto neponechají nic náhodě a pod pohrůžkou smrti amese donutí, aby se s jejich sestrou okamžitě oženil. Nedobrovolný novomanžel si odveze nevěstu zpátky do Anglie. Nedorozumění pokračují ještě dlouho po svatbě, než si Georgina i James uvědomí, že jeden druhého opravdu milují.

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jó, jó! To bylo pěkný. Knížka č. 3 ze Ságy Maloryů. Tentokrát dojde na Jamese Maloryho, co se v minulém díle Tonymu pěkně poškleboval. A James nám tu málem spáchá sebevraždu oběšením za pirátství, jen aby ho oženili. A Maloryovi pokračují dále tady.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,66 (160 x)

Loading...

13 komentářů u „BOUŘLIVÉ OBJETÍ

  1. Bolo to fajn!=) James potvora chlap, George ženská čo má „koule“! Niektoré pasáže ma síce mierne iritovali, ale ako celok sa jedná o veľmi príjemnú, vtipnú a svižnú knihu. Najlepší je začiatok, pokým George vystupuje ako chalan a James jej neostáva nič dlžný a pekne si jej prevlek užíva=)

  2. Tak tohle bylo skvělý! Přečetla jsem ji jedním dechem. Žádný klišé, a bratry jsem si jednoduše zamilovala :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..