ŘEKNI, ŽE MĚ MILUJEŠ

Johanna LINDSEY

V originále SAY YOU LOVE ME,

vydal Ikar 1999 (název Řekni, že mne miluješ), 2002 a 2014.

Lindsey: Řekni, že mne miluješ 1999Lindsey: Řekni, že mě miluješ rekni-ze-me-milujes-lindsey-3vAnotace (www.knizniweb.cz):

Mladá krásná hraběnka Kelsey Langtonová se po smrti rodičů uchyluje pod ochranu své tety. V jejím domě nachází dočasný domov. Po několika měsících však iluze náhradního domova dostává trhlinu. V rozmluvě mezi čtyřma očima jí strýc sdělil, že přišel o své příjmy a nadělal si velké dluhy, které musí rychle zaplatit, jinak přijde o celý majetek a rodina by živořila. Není čas hledat si nějaké zaměstnání, není čas najít Kelsey bohatého ženicha. Strýc vidí jediné řešení: Kelsey by se mohla stát milenkou některého bohatého lorda, jež by byl ochoten zaplatit za její mládí a nevinnost dostatečně vysokou částku. Zoufalá Kelsey, která má obavu o svou mladší sestru a o tetu, souhlasí, aby ji strýc odvezl do přepychového londýnského veřejného domu, kde má být vydražena.

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Velmi dramatické… Jedná se o tuším pátý díl série o Maloryových, tentokrát se nám zamiluje Derek. No to je ten, co se ve třetím díle pokoušel svést tetičku George, než zjistil, že je to novomanželka strýčka Jamese. Problém je, že i když se hlavní hrdinové milují, a zvládnou i nástrahy hnusného padoucha, jak jinak, tak se stejně nemůžou vzít, protože půl Londýna ví, kde Derek ke své Kelsey přišel, a to je na viktoriánskou společnost už trochu moc… No a jak to JL vyřeší, to si už přečtěte fakt sami.

Velmi doporučuju přečíst si díly předchozí (Miluj pouze jednou, Něžná rebelka, Bouřlivé objetí, Okouzlení) , nebo se v těch příbuzných nikdy nevyznáte. A pokračování je tady .

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,39 (96 x)
Loading...

11 komentářů u „ŘEKNI, ŽE MĚ MILUJEŠ

  1. Ááách, to byla krásná pohádka o popelce a já pohádky miluju, třebaže se skutečností nemají nic společného :-). Čtu sérii pěkně po pořádku, takže se mi ti příbuzní nepletou a většinou rozumím i ,,soukromým vtípkům“, ačkoli některé díly už za boha nejsou k sehnání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..