NĚŽNÁ POMSTA

Johanna LINDSEYová

V originále A GENTLE FEUDING

vydalo Ikar 1999.

Lindsey: Něžná pomsta '97Lindsey: Něžná pomsta '99 Anotace (Ikar):

Skotsko, 1541.

Mezi znepřátelenými skotskými klany Fergussonů a MacKinnionů panuje dlouholetá řevnivost, která se zase jednou rozhořela v otevřený konflikt. Jamie MacKinnion, pyšný a nebezpečný mladý vůdce klanu, se dostane do zajetí a jedinou možností jak se ctí vyváznout a zároveň ukončit nenávist mezi oběma rody je sňatek s Fergussonovou dcerou.

Avšak Sheena, která vyslechla mnoho barvitých historek o Jamieho krutosti, se této představy děsí a odmítá se provdat za úhlavního nepřítele své rodiny. Také Jamie se tomuto svazku brání, protože mu připadá potupné nechat si vnutit nevěstu, kterou navíc dosud vůbec neviděl. Podaří se mu ze zajetí uprchnout, ale nevyzpytatelný osud ho vzápětí svede se Sheenou dohromady. Jamie však netuší, kdo ona krásná dívka ve skutečnosti je&

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Moc pěkné, myslím, že i vám by se to mohlo líbit. Protože skutečnost, že by oba hlavní hrdinové mohli spolů mít šťastný a láskyplný život, vypadá od začátku do konce téměř beznadějně. Pěkně tu vším zamíchá jedna hloupá nevěra, která pak stojí spoustu životů. Takže volte svého manžela/manželku obezřetně, dobře si to rozmyslete, a pak buďte pokud možno věrní. Obzvláště pokud žijete ve Skotsku.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,40 (99 x)

Loading...

12 komentářů u „NĚŽNÁ POMSTA

  1. Tahle knížka je nejspíš poslední, kterou od této autorky čtu. Je to celkem dobrá autorka, ale já mám bohužel ráda trochu jiný styl psaní…

    Nejzajímavější části příběhu:
    Skotsko (Mám ráda příběhy ze Skotska) – Únos (Velice zajímavá část)…

    Knížce dávám tři a půl hvězdičky a nejspíš ji daruji babičce…

  2. Slupla jsem jí rychlostí blesku, jak už se mi u této autorky stává zvykem..knížky nejsou moc dlouhé, ale za to povedené a i tahle se mi moc líbila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..