Christine FEEHAN

christine-feehan Christine King Feehan  se narodila v Kalifornii. Vyrůstala v početné rodině  s deseti sestrami a třemi bratry. Ve škole se často dostávala do potíží, když se místo učení věnovala psaní.  S manželem Richardem Feehanem má jedenáct dětí.  Její dcery ji pomáhají při tvorbě knih. Kromě toho sdílí domov se třemi maltézáčky.

Nade všechno miluje psaní a čte skoro cokoliv. Ve volném čase se věnuje pěší turistice, kempování, procházkám na pláži, raftingu a dalším outdoorovým aktivitám.  Stihla pracovat jako instruktorka bojových umění, telefonní operátorka, trenérka psů,  zaměstnankyně novin a matka na plný úvazek.  Z cizích knih miluje Pána prstenů a  Hobita. Jinak čte  JD Robb, Jane Anne Krentz, Marjorii Liu, Toma Clancyho, Roberta Ludluma, Lisu Kleypas, C L Wilson…  V televizi sleduje Gilmorova děvčata, CSI, Sběratelé kostí, The West Wing/Západní křídlo  a kanál Discovery. Její první kniha „Dark Prince“ vyšla v roce 1999 jako začátek jejích paranormálních sérií.  Zatím napsala přes čtyřicet knih ve čtyřech  sériích a několik samostatných příběhů. V roce 2007 byl Dark Hunger zpracován jako grafická novela.  Ročně jí vyjde průměrně okolo tří knih. Její webovky si můžete prohlédnout zde.

Hlavní série:

Sea Haven

(1. část Drake sisters)

1. Kouzlo ve větru (Sarah/Sára)

2. Zimní soumrak (Kate/Kamila)

3. Oceány vášně (Abigail/Adéla)

4. Nebezpečné proudy (Libby/Lea)

5. Safe Harbor (Hannah/Helena)

6. Turbulent Sea (Joley/Julie)

7. Hidden Currents (Ella/Ela)  

(2. část Sisters of the Heart)

1. Water Bound

2. Spirit Bound

Dark

1. Dark Prince

2. Dark Desire  ….. celkem 22 knih

Ghostwalkers

1. Shadow Game

2. Mind Game ….. celkem 9 knih

Leopard People

1. The Awakening (in Fantasy)

2. Wild Rain …. celkem 5 knih  

(zdroj bia volně :http://www.fantasticfiction.co.uk/f/christine-feehan/ , http://www.christinefeehan.com/ , http://www.myspace.com/christinefeehan, zdroj obrázku: http://paranormalromance.org/ChrisFeehan.htm )

O autorovi: Kometa (111 článků)

Jsem jedna z pozdějších přírůstků na RČK. Čtu velmi pestrý žánrový mix, ale tady se věnuji recenzím na romance ze současnosti, městskou fantasy a paranormální romance. Občas přihodím i erotiku nebo historickou romanci.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala Kometa dne 11.10.2011 v 0:09 a je zařazený do rubriky FEEHAN Christine *AUTORKY(ři) knížek. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “Christine FEEHAN”

 1. amaris podotýká:

  zabicka: Na tenhle díl jsem se taky těšila nejvíc, ale naposledy co jsem psala dotaz do nakladatelství tak mi bylo sděleno že další díly neplánují, protože po nich byla malá poptávka 🙁
  a to mě mooooc mrzí, mám všechny díly co vyšly. Ale dalších se asi nedočkáme, pokud by měl někdo aktuální info budu ráda když se s námi podělí 🙂

 2. zabicka podotýká:

  Skvele knizky jenom aby uz byly dalsi dily hlavne se tesim na helenu a jonase.nevite kdy vyjde cesky?

 3. Kometa podotýká:

  Jana K.: velmi podobná je i jedna série od Nory Roberts složená z knížek Tanec větru, Zakletá země a Síla ohně.

 4. Jana K. podotýká:

  Kometa, dekuji. Poptam se po 4 dile, moc se mi ty pribehy libili. Je to zas neco trochu jineho:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*