NEVĚSTA NA OCET

Rebecca Hagan LEE

V originále BARELY A BRIDE,

vydalo KMa 2007.

Hagan Lee: Nevěsta na ocet

Anotace (www.levneknihy.cz):

Sedmého dne měsíce ledna, léta Páně 1793, jsme my, synové a dědicové nejstarších a nejváženějších šlechtických titulů z nejlepších rodin Anglie a Skotska, založili vlastní společenství svobodných. Společenství svobodných prohlašuje, že synům vážených rodů, kteří jsou vázáni povinností oženit se, aby mohli zplodit další syny a dědice, by mělo být dovoleno vyhýbat se svazku se ženou co nejdéle…

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ve věku devíti a desíti let založili Griffin, Colin a Jarrod Společenství svobodných mužů. V něm se zavazují být hrdinnými obránci Anglie, neoženit se pokud možno před třicítkou, a v případě sňatku rozhodně nemilovat svou ženu.

Griffin Abernathy, vikomt Abernathy, je prvním, kdo se musí oženit. Jinak mu otec nedovolí dát se k jezdectvu a splnit jeho poslání hrdiny. Takže Griffin si vyhlédne, získá a ožení se s jednou z Krásek sezony, zahradnicí a hraběcí dcerou Allysou Carrolltonovou. Ta mu vlastně dá přednost jen kvůli tomu, že má zanedbanou zahradu a protože se nechce stát vévodkyní. A jak se s tím vyrovnají, a jak do toho zasáhne válka, to si už přečtěte sami. A věřím, že to uděláte. I když je to paperback za pár korun, pobaví vás stejně nebo lépe, než knihy z pevnou vazbou.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,48 (48 x)
Loading...

3 komentáře u „NEVĚSTA NA OCET

  1. tak tahle knížka se mi líbila až na to umírání na válečném poli… bylo mi líto jeho kamaáda co tam umřel…trochu jsem to i probulela. ale nakonec to všechno dobře dopadlo:-)

  2. Tak ja ji mam ted rozectenou a uz mi chybi jenom kousicek do konce. Libi se mi to, ale prijde mi to trochu jine, nez jeji ostatni tvorba. Tak trochu rychle zvraty, ale jinak hezky romanticke a hezka zapletka. Davam ctyri hvezdicky.

  3. Tak musím říct, že jsem si vychutnávala četbu téhle knihy. Je super. Příběh má hlavu a patu a rychle ubíhá. Muži ve Společenství jsou mi opravdu sympatičtí. Hlavní hrdinka je jedná z mála, která je rozumná a není to žádná naivka a to se mi líbí. A docela mile mě překvapilo, že v Levných knihách na této knize zapracovali a je tam opravdu jen minimum nesrovnalostí. A ten trošínek co tam je nekazí dojem z četby. Styl autorky mi opravdu sedne, takže opravdu doporučuji a dávám pět hvězdiček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..