Teresa MEDEIROS

medeiros-teresa.jpgTeresa Medeiros se narodila v roce 1962 a než začala s psaním knih, živila se krátkou dobu jako zdravotní sestřička. Svou první knihu napsala již v 21 letech a od té doby má na kontě 16 knih. V současné době dopsala svůj nejnovější román, který by se měl mezi čtenáře dostat v létě 2008.

Teresa žije v Kentucky spolu se svým manželem a jejich milovanou kočkou. S manželem jsou bezdětní, rádi jezdí na kole a pořádají soukromé pikniky. Teresa má ráda bizarní věci a mezi její oblíbené seriály patří např. Star Trek nebo Ztraceni.

A důvod, proč píše romantické příběhy – ráda v nich nechává ožít svou víru v sílu lásky a ve šťastný konec.

Renka dodává: Její jméno se vyslovuje jako alkohol Madeira, ale se „s“ na konci. Její manžel její knihy samozřejmě čte. Jenže když se ho pak zeptá, jak se mu sladké a romantické scény líbily, odpovědí je, že tyhle části přeskakuje. No to my – čtenářky si je hezky vychutnáme, že? Více na webovkách T.M.

A seznam knížek, které u nás vyšly:

Série Lennox Witch:

Série Pohádka:

Série Fairleighovy sestry:

Série Kane/Cabot Vampire:

Série Kincaid:

Série Bratři Burkeovi:

Samostatné romány:

8 komentářů u „Teresa MEDEIROS

  1. Kdo má rád Teresu,tak to fakt musí vidět.To je prostě super.

  2. Díky za tip. Budu si to muset číst v knihovně, tak abych si je půjčovala nějak po sobě a ne „na přeskáčku“.

  3. Má sérii o upírech (2 knihy) – Milenec z temnot a Ztracená duše. Pak další dvě – Nezapomenutelný polibek a Skandální noc.

  4. Zdravím. Chci se zeptat – Teresa má všechny svoje knihy jako samostatné jednotky nebo je v nich taky nějaká série? Díky za odpověď.

  5. Díky za tuto stránku. Před časem jsem si půjčila knížku od T. Medeiros, ale nemohla jsem si vzpomenout na jméno knihy když jsem si ji chtěla koupit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..