Katherine SUTCLIFFE

sutcliffe-katherine.jpgRáda bych doporučila vaší pozornosti další autorku. Její webové stránky se mi nepodařilo vypátrat, tedy objevila jsem jakési podivné www.katherinesutcliffe.net, ale nějak si myslím, že to nebude ono. Jejím dvorním vydavatelem je nakladatelství Oldag z Polanky nad Odrou. Edici Orchidea z tohoto nakladatelství doporučuji všem čtenářům těchto stránek. Škoda, že jejich knížky prodává jen pár knihkupectví, protože dobře uspokojují romantické potřeby čtenářek a jsou opravdu moc hezké na pohled.

A ke K. Sutcliffe samotné: v angličtině existuje zajímavé interview. Její knížky jsou plné boje temnoty se vzácnými záblesky světla, a osobně bych řekla, že i sebeobětování ve prospěch milovaných. Naštěstí nakonec to sebeobětování není třeba.

A co zatím vyšlo:

2 komentáře u „Katherine SUTCLIFFE

  1. Pro čtenářky, které mají rády pokračování, tak se mohou těšit na titul Posedlost (navazující na Zázrak a Oddanost), který vyšel v 12/2008. Jde opravdu o třetí pokračování a bude o dvojčeti Treyi Hawthorneovi a jeho hledání své ztracené lásky.

  2. Zpráva pro fanoušky a čtenáře této autorky. Z Oldagu se mi ozvali, že třetí pokračování příběhů dvojčat Hawthornových – Obsession (navazuje na Zázrak a Oddanost) – plánují vydat v roce 2008. Letos už to prý nestihnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..