UČITEL LÁSKY

Robin SCHONEová

V originále THE LADY’S TUTOR,

vydalo  Ikar 2003, 2012.

Schone: Učitel lásky

R. Schone: Učitel lásky (2. vyd.)Anotace:

Elizabeth Petreová, manželka britského ministra financí a dcera předsedy vlády, vychovala dva syny, přesto ve svých třiatřiceti letech okusila pouze jednou, jak chutná opravdový polibek. Trápí ji, že nikdy nepoznala milenecké laskání a je svému nevěrnému muži lhostejná, a proto se odhodlá k odvážnému činu. Navštíví lorda Ramiela Safyrea, levobočka arabského šejka a anglické hraběnky – muže, jenž proslul svými milostnými zkušenostmi a nemá nouzi o ženy, ovšem ve vysokých kruzích je pro svůj původ považován za bílou vránu. Elizabeth ho požádá, aby ji naučil probudit v manželovi vášeň. Ve chvíli, kdy Ramiel přikývne na její návrh, ani jeden z nich netuší, co bude následovat…

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Velmi působivá kniha. Předesílám, že svým obsahem také velmi žhavá a do patnácti nevhodná. A na pozadí vášnivých erotických scén (o romantice nemůže být řeč), se rozvíjí viktoriánský příběh ženy tehdejšího politika. K Elizabeth se totiž donese, že má její muž milenku a rozhodne se o něj bojovat ženskými zbraněmi. A po Ramielovi (krásnéééé jméno) chce, aby ji vyzbrojil. Jenže všechno není jak se zdá, a jak zjistíte, Elizabeth prostě nemá šanci svůj boj vyhrát.

A pak tu ještě máme Edwarda Petrea, úspěšného politika, jehož hvězda stoupá vzhůru. Jeho vzestup může zabrzdit jen skandál. Takže když jeho manželka začne trojčit, je potřeba najít nějaké řešení. Pokud možno definitivní, s tím souhlasí celá rodina. Až na Elizabeth… tedy pokud nepočítám děti.

Temné, drsné, špinavé, ale i krásné, exotické, napínavé a romantiku uspokojující čtení. Doporučuji!

(zdroja anotace a obrázků: Ikar)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,58 (71 x)
Loading...
O autorovi: Renka (512 článků)

To já jsem před lety založila blog Renčina červená knihovna. Jsem administrátorka a zároveň autorka recenzí. Nejraději mám historické romance, nejlépe z regentské Anglie, ale nepohrdnu ani tvrdými skotskými válečníky na bujných ořích. Čtu ale téměř všechno.


KOUPIT KNIHU

Článek napsala Renka dne 4.4.2007 v 19:41 a je zařazený do rubriky SCHONE Robin *Viktoriánská Anglie *Romány opravdu s hvězdičkou. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “UČITEL LÁSKY”

 1. terez.ka podotýká:

  už dlouho jsem nečetla něco tak krásného, dojemného a romantického…silný, smutný příběh, místy až děsivý, ale stojí to za to. Pět hvězd bez mrknutí oka…bahibbak, Ramieli 🙂

 2. Eliška podotýká:

  Moc se mi líbila…je ta ale asi tím že máv knížkách ráda erotiku a té je v téhle dost…jinak zajímavý prříběh s ještě zajímavějším rozuzlením..

 3. FialovyPuntik podotýká:

  Nemuzu si pomoct, ale od teto autorky mam radsi jeji povidky, nektere pasaze mi totiz prijdou trochu zdlouhave. Jinak ale pekna oddychova knizka.

 4. Janka podotýká:

  Spíše než historická romance je to erotická romance zasazená do minulosti, pokud odhlédneme od milostných scén (a že jich je tam hodně a velmi, velmi detailních) kniha nepostrádá zajímavou zápletku a charismatické hrdiny.

 5. vita podotýká:

  Krásně napsaný příběh, s citem i šokujícím odhalením.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*