SPOJENI OSUDEM

Meagan McKINNEYová

V originále NO CHOICE BUT SURRENDER,

vydalo Ikar 1996.

McKinney: Spojeni osudemAnotace (Ikar):

Osterley Park, 1780.

Lady Brienne a Avenel.
Voda a oheň, a přesto je spojil nevšední osud.
Jsou nezkrotní, odvážní, tíží je tajemství minulosti a hledají vzájemnou lásku a pochopení.

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a půl

Anotace zas moc nenapoví, takže:

Lady Brienne Morrowová se po smrti matky, se kterou se ukrývala před surovým otcem ve Walesu v Tenby, vrací ze mně záhadného důvodu na panství svého otce. Jenže to mezitím její otec prohrál v kartách v Americe právě s Avenelem Slanem.
Avenel má z pochopitelných důvodů, které se v knížce dozvíte, pifku na hraběte z Osterley, a když při příjezdu na panství Osterley zjistí, že tam dlí dcera jeho nenáviděného nepřítele, pohotově rozšíří pomstu i na ni.
Jenže zapomněl počítat také s city, které v něm tato nadmíru krásná, ale hlavně laskavá a odvážná dívka vzbudí. Jenže věci už se daly do pohybu a Brienne z toho už nejde vynechat. A zbytek si přečtěte.

Zjistíte, kdo je Brienne. Divoženka? Čarodějnice? Princezna z ulice? Femme Fatale? Hraběcí dcera? Nebo snad ne?

Knížka se nedá snadno sehnat, takže zkuste spíš dobře zásobenou knihovnu a půjčte si ji. Za přečtení stojí.

Já, šťoura, mám jen poznámku. Autorka několikrát zmiňuje šaty s honzíkem. Netvrdím, že jsem odborník na starou módu, ale žiju v domění, že honzíky se začaly nosit až o sto let později.

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,68 (114 x)
Loading...

16 komentářů u „SPOJENI OSUDEM

  1. Včera jsem dočetla tuto knížku a můžu na rovinu dát 5 * .Děj mi perfektně sedl, rychle to ubíhalo, až mi bylo líto že knížka končí … za mě moc doporučuji 🙂

  2. Dobře napsaná kniha. Napínavé až do konce. Moc se mi to líbilo. Ale hlavní hrdina na mě působil jako totální sebestředný mizera a kromě svého mileneckého umění nepředvedl nic, co by stálo za řeč. Přišlo mi, že pořád hrdince rozkazuje, buzeruje ji, zraňuje její city a pořád se zmiňuje o tom “ že jí dá rozkoš jako žádný jiný muž“.
    Většinu knihy jsem doufala, že ho Brienne probodne nožem na dopisy.

  3. Pěkné čtení, přečetla jsem jedním dechem,ale zatím hodnotím jako nejhorší dílo od této spisovatekly, kterou mám velmi ráda, a to kvůli hlavnímu hrdinovi, který si mne příliš nezískal:)

  4. Omlouvám se, dlouho jsem zde nebyla.

    Už nevím, kde jsem ji stáhla. Bylo to kdysi dávno u kamaráda. Pokud máte zájem můžu poslat mailem. Když tak si o ni napište na winner@email.cz 😉

  5. čau taky by mě zajímala kde vzala tu knihu v elektronické podobě – marně ji totiž scháním díky

  6. Tuto knihu jsem taky četla jedním dechem, začala jsem v pátek večer a skončila dnes v podvečer. Samozřejmě s přestávkami, ale knihu jsem sebou vláčela všude. Už dlouho se mi nestalo že by mě něco takhle strhlo a uchvátilo. Ale když už na něco takového narazím nejsem k použití. Vřele doporučuji všem ! ! !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..