NEZKROTNÁ DÁMA

Rexanne BECNEL

V originále THE TROUBLEMAKER

vydalo Alpress, 2004

nezkrotna dama.jpg1827 Skotsko

Sarah Palmerová je lehkomyslná kráska, obdařená temperamentem, který ji neustále přivádí do nesnází. Naposledy rozezlila rodinu úmyslem prchnout s mužem pasoucím po jejím tučném věnu. Příbuzní její nepřijatelný plán rázně zmařili a za trest ji poslali k sestře na skotský venkov. Po příjezdu na venkovské sídlo Sarah zjistí, že sestra s rodinou odcestovala do Glasgow. V nové situaci se půvabná Sarah rozhodne všem dokázat, jak vzorně se dokáže chovat i bez dozoru. Místo toho se zakrátko seznámí s Marshallem MacDougalem, mužem neodolatelným i mimořádně nebezpečným. Sarah ho sice okouzlí, on však z Ameriky do Skotska přijel hledat spravedlnost a pomstít se. Kdo bude terčem jeho pomsty? Stará tajemství a šokující odhalení mění jejich sblížení a vzplanutí v nevyzpytatelnou hru, kde se za vášeň draze zaplatí.

Hodnocení :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Druhý díl ze série Dam, ve kterém se setkáváme se Sarah – mladší sestrou Olivie z Dobře vychované dámy.

Sarah se opravdu chová jako třeštidlo, které má talent na přitahování malérů, a tak sotva odjíždí za sestrou Olivií na venkov, už na cestě potkává přitažlivého Američana Marshalla MacDougala. Tomu je neznámá anglická slečna více než sympatická (ačkoli zpočátku považuje Sarah spíše za namyšlenou protivu), no a k prvnímu polibku a sblížení není daleko.

Marsh však do Skotska přijel hledat a pomstít se svému otci, který, darebák, jeho matku (když čekala Marshe!) poslal do Ameriky a už se nikdy neukázal. Marsh postupně zjišťuje, že ho pojí příbuzenské vazby k rodině Sarah, což je pro něj nezáviděníhodná (ale, jak se ukáže, řešitelná;-)) překážka.

Sarah, aby uchránila rodinu před zamýšlenou pomstou Marshe, se vydává na vlastní pěst, ale ke vší smůle vždy o krok pozadu za Marshem, pátrat po pravdě ohledně Marshova původu. Vše zkomplikuje vášeň mezi hrdiny a taky Adrian Hawke (hlavní hrdina ze Svůdné dámy), který mezitím dorostl do puberty, platonicky Sarah miluje a Marshe nemůže vystát.

Vtipné, svižné, se zajímavým rozuzlením, zkrátka více než vhodné ke čtení!

(zdroj anotace www2.vltava.cz, obrázek Alpress)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,56 (73 x)
Loading...

4 komentáře u „NEZKROTNÁ DÁMA

  1. Tento příběh byl o malinko lepší, než-li ten první…

    Knížce dávám čtyři hvězdičky – tu pátou si stále četřím, tak uvidíme…

  2. pekne, mile, svieze. urcite si zasluzi reprizu. som zvedava na zvysne damy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..