Rebecca Hagan LEE

lee-rebecca-hagan.jpgArlene: Rebecca žije v Jižní Georgii spolu se svým manželem, dvěma malými knírači, jedním krysaříkem, kočkou, několika rybičkami a dvěma koni. Když zrovna nepracuje na svém další romanci, najdete jí zpravidla ve stájích. Je hrdou majitelkou koní plemena Quarter horse, a tak není divu, že volný čas tráví hraním se svými miláčky a jízdou po okolí.

Renka: Skvělý přehled autorčiny tvorby najdete na výborných stránkách Fantastic Fiction. A pak jsem našla něco, co se podobá autorčiným stránkám, kde se v angličtině dozvíte i něco z jejího soukromí a tak…

U nás zatím vyšlo:

série Marquess of Templeton’s Heirs

série Free Fellows League

14 komentářů u „Rebecca Hagan LEE

  1. Já si zbylé knihy zakoupila v levných knihách měli jich dost a za dobrou cenu.

  2. Přečetla jsem jak Nevěsta na ocet,Druhá šance ,Námluvy starého mládence ,Jeho na celý život tak i Vždycky dámou ale střašne ráda bych si chtela přečíst i ty ostatní dvě co mi chybý ,bohužel ale netuším kde je sehnat . PLS neví nekdo kde bych je mohla zakoupit? napište mi to prosí na e-mail. díky pa Jes.

  3. O téhle autorce jsem nic nevěděla , až mi dcera dala k vánocům Druhou šanci, poznala jsem, že je to jakoby druhý díl ze čtyř, tak jsem začala pátrat a shánět, podařilo se mi sehnat Nevěstu na ocet a bykla jsem z ní unešena, te začínám druhou šanci a doufám, že si seženu i sérii Marquess of Templetos Heirs.4te se to úžasně.

  4. Dočetla jsem včera první díl z první trilogie Bývalá milenka a knížka byla super, těším se na další díly, mám je objednané, tak snad to vyjde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..