TICHO

Becca FITZPATRICKová

v originále SILENCE

vydal Egmont 2011

ticho-bfNedorozumění mezi Patchem a Norou je zažehnáno. Společně překonali tajemství svázaná s Patchovou temnou minulostí, smířili dva dosud nesmiřitelné světy a čelili bolestným zkouškám víry a naděje, to vše pro lásku, která má sílu překonat hranice mezi nebem a zemí. Patch a Nora, vyzbrojeni pouze svou bezpodmínečnou důvěrou v toho druhého, se vrhají do zoufalého boje a pokoušejí se zastavit zločince, který má moc navždy zničit vše, o co se snažili, dokonce i jejich vzájemnou lásku.

Hodnocení :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  a kousek

Třetí díl série a Nora a Patch jsou zase spolu, teda ne hned, protože, jak ti, kdo dočetli druhý díl Crescendo, ví, Nora se dostala do problémů s Hankem Millarem – otcem Marcie. Nora je celé tři měsíce nezvěstná, nikdo neví, kde je, co se s ní stalo a až jednoho dne se Nora objeví zmatená na místním hřbitově. Pro přiblížení uvedu, že za Nořinou ztrátou paměti stojí, jak Hank, tak i Patch.

Ale Nora se nechce smířit s tím, že by jí jen tak někdo obral o pět měsíců života, navíc, jak má Nora podezření, o pět velice důležitých měsíců. Netrvá dlouho a Nora se opět setkává s Patchem, tentokrát se objevujícím pod svým pravým jménem Jev. Ačkoli Nořina paměť stále mlčí, určité pocity Nora při setkání s Patchem cítí…

Jenže je tu další problém, zpočátku Noře nikdo nechce nic říct, ani její máma ani Vee, její nejlepší kamarádka, zarytě mlčí. Do toho Hank Millar dál spřádá své nepěkné plány – rodí se armáda Nefilů, kteří chtějí bojovat proti padlým andělům.

Naštěstí po boku Nory stojí, jak Patch, který díky svým jizvám po křídlech pomůže Noře vrátit alespoň část vzpomínek, tak i Scott, který má svůj vlastní důvod, proč s Hankem srovnat účty…

Napínavé, romantické, příjemné počtení s otevřeným koncem, jak se vše bude dál vyvíjet, když jeden nepřítel je sice na konci knihy odstraněn, ale napětí mezi padlými anděly a vzbouřenými Nefily nikoli. Na jakou stranu se postaví Nora a bude moct i nadále stát Patch po jejím boku? To se dozvíme zhruba na podzim ve čtvrtém díle Finale.  😉

(zdroj anotace vč. obrázku www.arara.cz)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,31 (13 x)
Loading...

[button link=“http://palmknihy.cz/web/kniha/ticho-4450.htm?aff_pk=cekn2012″ color=“#ffaec9″ size=“3″ style=“1″ dark=“0″ radius=“auto“ target=“blank“]KOUPIT e-KNIHU[/button] Dále v sérii:« předchozí část série ... další část série »

O autorovi: arlene (340 článků)

Po Renče a Jahu jsem i já rozšířila přispěvatelský tým RČK a zpočátku recenzovala zejména historické romance z Anglie, Ameriky či Austrálie 19. století. Po nějakém čase jsem zabrousila i do četby romancí, kde se cestovalo v čase a do četby "upířin". Ale klasická romantika z 19. století je stejně má nejoblíbenější.


Článek napsala arlene dne 11.4.2012 v 23:40 a je zařazený do rubriky FITZPATRICK Becca *Upíři a další havěť. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “TICHO”

  1. verca podotýká:

    kdy vyjde finále prosímmmm? 🙂

  2. elgyn podotýká:

    Všechny tři díly mi připadají úžasné

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*