Co je to za knihu?

Často mi přijde emailem, nebo se objeví v návštěvní knize, kam ale nechodí moc lidí, dotaz typu:

 Před lety jsem četla knížku, nevím, jak se jmenuje, ale vím, že on byl princ a ona chudá dívka, a utíkali před mořskou příšerou. Nevíš, co je to za knihu?

Moc ráda bych vám všem pomohla, ale často opravdu nevím. Tak jsem vymyslela, že napíšu tenhle článek.

Jeho funkce by měla být následující: vložte raději svůj dotaz do komentáře tohoto článku. Určitě si ho přečte víc než jedna osoba, a je tu spoustu čtenářů, kteří vám určitě rádi poradí.

Snažte se vzpomenout na co nejvíc podrobností z příběhu, pokud si pamatujete obálku knížky, zkuste ji popsat, napište i co nejpřesněji, kdy jste knížku četli. A sledujte odpovědi, a reagujte na ně co nejrychleji.

Myslím, že to spolu se čtenáři dáme dohromady. Takže komentáře jsou vaše.

697 komentářů u „Co je to za knihu?

  1. Dobrý den, sháním název knihy: Ona dívka co má za muže starého chlapa, potřebuje otěhotně … Unese se služebnou mladého muže a „znásilní“ ho … pustí ho a on pro změnu unese jí … postupně se do sebe zamilovávají. Žije u něj na panství, opět jí unesou jeho nepřátelé a je v nějaké díře v zemi, lezou po ní pavouci 🙂 najde jí, víc nevím. Myslím, že je těhotná. Děkuji za pomoc.

  2. Dobrý den, sháním název knihy: Ona dívka co má za muže starého chlapa, potřebuje otěhotně … Unese se služebnou mladého muže a „znásilní“ ho … pustí ho a on pro změnu unese jí … postupně se do sebe zamilovávají. Žije u něj na panství, opět jí unesou jeho nepřátelé a je v nějaké díře v zemi, lezou po ní pavouci 🙂 najde jí, víc nevím. Myslím, že je těhotná. Děkuji za pomoc.

  3. Dobrý den, potřebovala bych poradit knížku.Nějakou na styl Čekanka od Julia Quinn, kdy hlavní hrdinky není hezká a oblíbená.

  4. ahooj yhanam knihu ona uteka od brata svojej teti a najdu ju na ulici namornicu zoberu ju k svojmu kapitanovi ten sa snou vyspi ona utečie po čase zisti že je snim tehotna najdu ho a prinutia sa snou oženit potom odpluju do ameriky kde sa budu zblizovat až sa zamiluju ale ju sa pokusi niekto zabit . neviete ako sa to vola ??beha mi to v hlave Dakujem

  5. ahooj hladam knihu dievca žije u teti jej brat ju vezme do londi o zamienkou pprace pokusi sa ju zviest ona utečie najdu ju na ulici myslia si že je prostitutka zoberu ju za svojim kapitanom on sa snou vyspi a ona potom ujde po niakom čase zisti že je snim tehotna tak ju zanho vidaju a odplavaju k nemu domou do ameriky kde ma farmu/statok nakoniec sa do seba zalubia. ani za svet si neviem spomenut na nazov pomoooožte. neviete???

  6. Pomozte mi určit název knihy – děj – agentura, která zajišťuje expresně nejrůznější služby v kteroukoliv denní či noční dobu od venčení psů, shánění opravářů, doručování erotických pomůcek apod. Tady se sama majitelka ujme venčení psa nějakého slavného sportovce – zřejmě hokejisty a pak se rozvíjí vztah mezi nimi. Je to vtipně psané. Moje skleróza už tak radostná není. Díky Merula

  7. Ahoj, hledám knihu, co taky jiného. Je to historická romantika, bratr a sestra, bratr těžce zrání mladou dívku, takže ochrne a jeho sestra se rozhodne jeho vinu vykoupit jako ošetřovatelka té dívky. O tu se stará její bohatý bratr. Vím, že to skončí tím, že ta zraněná dívka si vezme toho bráchu a její ošetřovatelka jejího bráchu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..