Co je to za knihu?

Často mi přijde emailem, nebo se objeví v návštěvní knize, kam ale nechodí moc lidí, dotaz typu:

 Před lety jsem četla knížku, nevím, jak se jmenuje, ale vím, že on byl princ a ona chudá dívka, a utíkali před mořskou příšerou. Nevíš, co je to za knihu?

Moc ráda bych vám všem pomohla, ale často opravdu nevím. Tak jsem vymyslela, že napíšu tenhle článek.

Jeho funkce by měla být následující: vložte raději svůj dotaz do komentáře tohoto článku. Určitě si ho přečte víc než jedna osoba, a je tu spoustu čtenářů, kteří vám určitě rádi poradí.

Snažte se vzpomenout na co nejvíc podrobností z příběhu, pokud si pamatujete obálku knížky, zkuste ji popsat, napište i co nejpřesněji, kdy jste knížku četli. A sledujte odpovědi, a reagujte na ně co nejrychleji.

Myslím, že to spolu se čtenáři dáme dohromady. Takže komentáře jsou vaše.

Článek napsala admin (Renka) dne 13.4.2012 v 9:40 a je zařazený do rubriky Jak na tyhle stránky? *Jak sehnat knížku *Co je to za KNIHU????. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “Co je to za knihu?”

 1. Litocha podotýká:

  Ehm, omlouvám se za spletení jména, správně mělo být Viky…

 2. Litocha podotýká:

  Viki
  Mělo by to být tohle: http://www.databazeknih.cz/kni.....sti-232411

 3. arlene podotýká:

  to misha: Možná by to mohla být Čekanka od J. Quinn – http://www.cervenaknihovna.com/241/cekanka/

 4. Viky podotýká:

  Ahoj, chtěla bych najít poměrně novou knihu. Hlavní hrdina je slavný podnikatel, ale s příbuznými si moc nerozumí. Jeho babička dříve vyhnala jeho rodiče a teď po něm chce aby jí pomohl zachránit její síť restaurací. Hlavní hrdinka je tajemnicí jeho babičky, vychovává svého mladšího bratra a chce si otevřít svou vlastní pesto restauraci. Společně pak pracují na záchraně společnosti a bydlí kousek od sebe v domech na útesu nebo na pobřeží. Za každou radu předem děkuji.

 5. misha podotýká:

  Dobrý den, kdysi dávno jsem čela sérii knih, ale už si skoro vůbec nic víc k tomu nepamatuji. Myslím, že to bylo o hodně sourozencích a jak si nacházeli své ženy.
  Ta kniha, o kterou mám zájem byla o tom, že byla poměrně nevzhledná dívka, o kterou nebyl moc zájem, možná už byla uvedena několik let do společnosti, která potajnu psala myslím do novin, o čemž se pak bavila celá společnost. Nakonec to zjistil muž, kterého znala téměř od dětství a zamilovali se do sebe…
  Vím, že jsem toho moc neřekla, ale doufám, že mi někdo poradíte! Děkuji

 6. Lucinda podotýká:

  To Jasminka: jé je to ona díky moc! 🙂

 7. Jasminka podotýká:

  to Lucinda: Je to kniha od Devereux, jak píšeš, a jmenuje se Zkrocení 🙂

 8. Snilek podotýká:

  Ráda bych poprosila o radu. Miluji knížky od Julie Garwood s témou Skotští Zemani. Mohli by jste mi poradit podobou autorku? Děkuji.

 9. Renata podotýká:

  Ahojte dufam že mi viete pomoct pred časom som čitala taku seriu knih nejake bratsvo len tolko si pametam ze každy ma svojho demona jeden potrebuje aby mu posibili bolest druhý potrebuje ma každy vecer inu ženu.. je to podobne ako bratsvo ciernej dýki…tiež tam nahanaju nejakých bezduchých dufam že mi viete pomoct

 10. Lucinda podotýká:

  Ahoj, mám prosbu mamka kdysi četla knížku myslí že byla od J.Devereaux ale nemůže si vzpomenout na název co si pamatuje: že on ji unesl na svůj hrad a měl milenky pojmenované podle dnů v týdnu.. ( po ut st čt…) nečetl prosím někdo ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*