Co je to za knihu?

Často mi přijde emailem, nebo se objeví v návštěvní knize, kam ale nechodí moc lidí, dotaz typu:

 Před lety jsem četla knížku, nevím, jak se jmenuje, ale vím, že on byl princ a ona chudá dívka, a utíkali před mořskou příšerou. Nevíš, co je to za knihu?

Moc ráda bych vám všem pomohla, ale často opravdu nevím. Tak jsem vymyslela, že napíšu tenhle článek.

Jeho funkce by měla být následující: vložte raději svůj dotaz do komentáře tohoto článku. Určitě si ho přečte víc než jedna osoba, a je tu spoustu čtenářů, kteří vám určitě rádi poradí.

Snažte se vzpomenout na co nejvíc podrobností z příběhu, pokud si pamatujete obálku knížky, zkuste ji popsat, napište i co nejpřesněji, kdy jste knížku četli. A sledujte odpovědi, a reagujte na ně co nejrychleji.

Myslím, že to spolu se čtenáři dáme dohromady. Takže komentáře jsou vaše.

Článek napsala admin (Renka) dne 13.4.2012 v 9:40 a je zařazený do rubriky Jak na tyhle stránky? *Jak sehnat knížku *Co je to za KNIHU????. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “Co je to za knihu?”

 1. Keiro podotýká:

  Ano to je přesně ona, Hedvigo. Děkuji moc. 🙂

 2. Hedviga podotýká:

  Keiro:
  Mohol by to byť RYTÍŘ OHNĚ.

 3. Keiro podotýká:

  Příjemný večer, prosim o radu. Myslela jsem, ze to zkusím najít podle anotace, ale asi by to bylo na dlouho. Nehledě na to, ze anotace občas dost kecaji. 😀 Kdysi jsem četla knihu od Shannon Drake a jedine co si pamatuji je, ze začíná jak kdyby od konce. Hlavní hrdinku se chystají myslím upálit za čarodějnictví a ona se v duchu modlí, aby ji přijel zachránit její manžel/milenec a on se samozřejmě objeví s celým klanem (asi). Nevíte někdo? Děkuji za pomoc

 4. Bells podotýká:

  Ahojte, hladam knihu ale vela si z nej nepamatam. Ide pravdepodobne o knihu zo serie Harlequin. Pamatam si z nej len to ze hlavna hrdinka ide na spolocensku veceru ktoru usporiaduva jej otec a na nu zhodou okolnosti pride aj hlavny hrdina ktory je prekvapeni ze ju tam vidi lebo netusil podla jej priezviska ze su s hostitelom pribuzny.

 5. luci33 podotýká:

  to Barča: připomíná mi to začátek knihy od C. Coulter Síla osudu

 6. Barča podotýká:

  Ahoj, nevíte náhodou jak se jmenuje tato knížka? Je tam mladá dívka, která má snoubence, myslím, že mají podobný věk. Ale dřív než si ho stihne vzít je unesena na loď. Unesl ji starší muž, který si ji chce vzít, mám za to, že ho ona zná od doby co byla dítě. Jelikož chce aby ji vrátil zpět, řekne mu, že s tím svým snoubencem už spala, ale jemu to je jedno, a potom teda zjistí, že lhala, že ještě byla panna.
  Ještě si pamatuju, že z nějakého důvodu ji řekl, že klidně může na lodi vyvěsit prostěradlo s její krví, jako důkaz, že byla panna a on s ní spal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*