HOT BOYS

M. T. MAJAR

vydal Fantom Print 2012

hotboysSoučasnost, Amerika

Anotace: 

Striptéři  nikdy nebyli víc k sežrání. Přísahám. Chrise a jeho žhavé kolegy si zamilujete a na konci se s nimi nebudete chtít rozloučit. Jsou sexy, jsou zábavní. K tomu připočtěte pořádnou dávku smyslné erotiky, trochu napětí a nějaké to tajemství z minulosti – a nejlepší knížka léta je na světě. 
T. M. Majar dala romanci nový rozměr.                                                                

(Kateřina Petrusová, autorka Nebezpečné lásky)

Hodnocení: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  a kousek

První díl, z budoucí série od debutující české autorky M. T. Majar, vydaný nakladatelstvím zaměřeným na fantasy a sci-fi tvorbu nejdříve jako E-BOOK. 

Christopher Raines pracuje přes den jako obyčejný analytik v účetní firmě, ale po večerech se mění v jednu z hvězd pánského striptýzového klubu Red Wolf. Chris by mohl být spokojený, protože má slušné příjmy, ženy a sex, ale ve svých třiceti a něco letech o sobě začíná pochybovat. Téměř všechny ženy mu leží u nohou s výjimkou Tary, kterou do baru na představení přivedou kolegyně z práce. Netrvá dlouho a Tara s Chrisem se opět setkávají, tentokrát v „civilu“. Z prvotní vzájemné  antipatie postupem času vzniká něco víc…

Hlavním hrdinou je Chris, z jehož pohledu příběh sledujeme. Mezi jeho vlastnosti patří sebevědomí, arogance, umíněnost i sobeckost, ale bez ohledu na jeho zápory nebo možná právě pro ně, si ho nejde neoblíbit.  Tara je naopak zdrženlivá, rozvážná a život ji nejednou nakopl. Není s podivem, že jejich první a vlastně ani druhé setkání nedopadne zrovna nejlépe.  Vedlejší postavy skvěle doplňují atmosféru a vzájemné vztahy jsou uvěřitelné.  

Většinu knížky tvoří ich-forma z Chrisova pohledu. Jeho hlášky i myšlenky občas znějí vulgárně, ale nedá se jim upřít naprostá trefnost a kouzelná originalita. 

Příběh má skvěle vykreslenou atmosféru, čtenáře vtáhne do děje, nezapomenutelně pobaví. Kromě romantického vztahu Chrise a Tary tvoří důležité body i soutěž ve stripu a „ošklivé tajemství z minulosti“. Škoda, že autorka napětí ve finální scéně, kdy přišel ke slovu dokonale záporný charakter, více nevygradovala.  M. T. Majar má pro svého hrdinu slabost a zjevně ho nechtěla týrat příliš dlouho, ovšem ke škodě čtenářů. 

Knížce rozhodně prospělo zasazení do ciziny, protože v u nás mistrovství skupin v pánském stripu zatím nehrozí. Obálka sedí jak ulitá. Zásadním nedostatkem se zdá být hlavně absence klasického tištěného vydání. Vítejte v hlavě jednoho sexy striptéra a náležitě si to užijte! 

 

(Zdroj anotace vč. obrázku Palmknihy)

Čtenářské hodnocení knížky:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
vámi nehodnoceno
prům. hodnocení: 4,55 (40 x)

Loading...

14 komentářů u „HOT BOYS

  1. vadily mi jen odkazy na české „reálie“ (Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet… ), které se u amerického striptéra asi nedají čekat, ale jinak se mi moc líbila. Teď mám doma Znamení vlka a jsem na ni opravdu zvědavá.
    A taky jsem zvědavá jestli opravdu bude další díl s Chrisovým bratrem.

    ps. Moc pěkná obálka. A hrdinu si představuju spíš jako R. Armitage, ale po tom se historie neptá;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..